iWork Uygulaması Kullanıma Sunuldu

Teknolojinin bir çok yönden kendisini geliştirerek, bu bağlamda çalışmalar sergilemesi sonucunda kullanıcıların hemen her yönden ilgilenmesini sağlayacak nitelikleri sahip olacak bir biçimde içerisinde barındıran uygulamalara rastlayabileceğiz.

iWork Kapsamını Genişletiyor

Teknoloji firmaları arasında büyük bir öneme sahip olan Apple,

iWork

iWork uygulaması artık daha kapsamlı

uygulamasını daha önceki zaman dilimlerinde sadece kendi özel kullanıcılarına hizmet vermesini sağlayacak bir biçimde faaliyet sergilemesini sağlayarak; bu bağlamda hizmet seçeneklerini karşımıza getiriyordu. Sadece Apple ürünü kullanan teknolojin takipçileri tarafından kullanıma açık olan iWork, bu bağlamda Apple markasını tercih ederek, teknolojik ürünlerini sağlama anlamında isteyen yöneticiler, çalışmalarını bu şekilde düzenleyerek; söz konusu Apple kullanıcılarının farkını ortaya çıkarama amacını gütmüştür.

Önceki dönemlerde ortaya çıkan iCloud skandalı ile birçok kullanıcının hesaplarında yer alan içerikler ele geçirilmiş, bu bağlamda olumsuz sonuçlar ortaya çıkarak, söz konusu site güvenilirliğini yitirerek, rafa kaldırılması gündeme gelmişti. Bu olay yaratan durumdan sonra Apple ön plana çıktı ve iWork uygulaması yeniden güncellenerek Pages, Numbers ve Keynote yazılımlarını içeren programların da kullanılması amacıyla kendisini gösterecek. Bu anlamda da tüm kullanıcıların iWork uygulamasından faydalanması sağlanacak ve daha fazla kişinin bilgilerini içerecek bir konumda yer tutacak.

iWork uygulamasını kendi kullanıcı hesabınızla aktif olarak depolama işleminde kullanmaya devam ederek, bu bağlamda 1 GB’lık bedava kullanım hizmetine de sahip olacaksınız.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0