Ana SayfaTeknoloji HaberleriJames Bond "Spectre" Yeni Filmiyle Tarihi Gişe Rekorları Kırıyor

James Bond “Spectre” Yeni Filmiyle Tarihi Gişe Rekorları Kırıyor

-

Dünyanın en ünlü Ajanın yeni filmi vizyona giriş yaptığı tüm ülkelerde tüm zamanların gişe rekorunu kırdı. Genel ortalamanın çok üzerinde bir rekorla gelen film tarihe geçecek gibi gözükürken James Bond’un 24. Filmi oldu.

Daniel Craig’in dördüncü defa Bond’u canlandırdığı 24. James Bond filmi “Spectre” İngiltere’de ilk hafta 41 milyon sterlinden( 70 milyon dolar) fazla hasılat elde ederek tüm zamanların ilk hafta gişe rekorunu kırdı. Rekorun daha önceki sahibi ilk haftasında 23.8 milyon sterlin hasılat yapan 2004 yapımı Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filmi olmuşken en yakın rakibini neredeyse ikiye katlamayı başardı.

Hollanda, Finlandiya ve Danimarka’da da ilk hafta gişe rekoru kıran yapım 6 Kasım’da Türkiye’de vizyona girmeye hazırlanıyor.

Spectre ve Bond’u canlandıran Daniel Craig gösterimin ardından eleştirmenlerden tam not almayı başardı; Guardian, Spectre için “İnanılmaz derecede heyecan uyandırıcı, oldukça eğlenceli ve görülmeye değer” açıklamasını yaptı.

Filmin Konusu

Geçmişin tozlu sayfalarından kopup gelen bir mesaj, ajan Bond’u (Daniel Craig) önce Mexico City’ye, sonra Roma’ya götürür. Roma’da tehlikeli bir suçlunun dul eşi Lucia (Monica Bellucci) ile tanışır ve yine burada Spectre adında çok gizli ve tehlikeli örgütlenmeden haberdar olur.

Fakat Londra’da Bond’un ve M önderliğindeki MI6’in faaliyetleri tartışılır hale gelmiştir. Bond bu esnada Spectre’nin sırlarla dolu arka planını gün yüzüne çıkarabilmek için eski düşmanı Mr. White’ın kızı Madeleine (Lea Seydoux) ile temasa geçmeye çalışacaktır. Ve Spectre’nin merkezine yaklaştıkça, aradığı düşmanla arasında hiç bilmediği bir bağın varlığından da haberdar olacaktır.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here