Justin.tv kapandı

Günümüzde sürekli olarak internet üzerinde sansür yaşıyoruz, erişimin nedensiz yere kısıtlandığı internet sansürleri Türkiye üzerinde de son zamanlarda oldukça fazla yaşanıyor, sansürler yüzünden kullanıcılar bir internet sitesi kapandı denilince akıllarına ilk olarak sansür yüzünden kapandığını getiriyorlar, ancak Justin.tv sansür yüzünden değil kendi kararı ile kapandı.

Bugün itibariyle yayın hayatına son veren Justin.tv 2007 yılında web kamerası ile canlı sohbet etmeye yarıyordu, sonradan Türkiye için yasa dışı maç yayınlarını gösteren Justin.tv 2013 yılında yeni bir karar alarak Twitch adlı internet sitesini kullanıcılara sunmuştu.

Güle güle Justin.tv

Bugün itibariyle kendi kurduğu Twitch internet sitesinin yanında hit alamadığını daha doğrusu hit sayılarının daha az olduğunu açıkcası hatırlatırcasına bugün itibariyle gelirlerini Twitch sitesine aktaracağını belirterek yayın hayatına son verdi.

Site üzerinde Premium üyeliklerin ücretlerinin iade edileceği ve üyelerin aktarılabileceğini belirtti, bakalım Google tarafından satın alınan Twitch üzerinde Justin nasıl bir başarı sağlayabilecek?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0