Ana SayfaTeknoloji HaberleriKarşınızda lüks yat: Xhibitionist

Karşınızda lüks yat: Xhibitionist

-

70 metre boyundaki su canavarı!

Daha önce hiç yat partisine katılmış mıydınız? Eğer katılmadıysanız bu yatı gördükten sonra kesinlikle onun içerisinde bulunmak isteyeceksiniz. 70 metre boyundaki Xhibitionist adlı yat, 5 yıldızlı otellerden farksız özellikleri üzerinde barındırıyor. Tam olarak 600 kişilik yolcu kapasitesine sahip olan yat, bir çok konuda kullanılabiliyor.

Örneği arabalarınızı sergilemek için yatı galeri olarak kullanabiliyor, basit fakat bir o kadar da güzel bir restorana dönüşebiliyor veya eğlenceyi tavan yapmanızı sağlayabiliyor. Parti modunda disko topundan içki alanına kadar her şeyi içerisinde barındıran Xhibitionist üzerinde 3 adet helikopter parkuru da bulunmakta. Anlayacağınız yat tam olarak lüks kitleye hitap ediyor.

Henüz konsept aşamasında olan Xhibitionist, piyasaya girdiğinde büyük ihtimal ile “dünyanın en zenginleri” listesinden birinin sahibi olacak. Gelelim süper yatın özelliklerine. Yatta yer alan elektrik ve dizel yakıt sistemi, yani hibrit sistemi Xhibitionist’e kesintisiz yolculuk özelliğini sunuyor. Bunu yapmak için biraz uğraşmışlar gibi gözüküyor çünkü basit bir sistem değil.

Süper hızlı bir şekilde şarj olan motor elektrik depoları, gücünü sudan ve motordan karşılıyor, bu da yata kesintisiz yolculuk özelliğini veriyor. Nedship tarafından tasarlanan konsept, ne zaman hayata geçirilecek tam olarak bilinmiyor. Xhibitionist için birden fazla harika görsel bulunmakta, lafı fazla uzatmadan sizleri o görseller ile baş başa bırakalım. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalınız.

Xhibitionist (4)
Xhibitionist (5)
Xhibitionist (2)
Xhibitionist (1)
Xhibitionist (8)
Xhibitionist (7)
Xhibitionist (6)
Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here