Ana SayfaTeknoloji HaberleriKendall, Khoe, Kylie ve Kim Kardashian'ın Uygulamaları Yayınlandı!

Kendall, Khoe, Kylie ve Kim Kardashian’ın Uygulamaları Yayınlandı!

-

Sinema ve müzik gibi alanlar ne kadar çok yaygınlaşırsa o kadar çok ünlü olacaktır diyebiliriz. Amerikan ünlülerinden olan Kendall, Khoe, Kylie ve Kim Kardashian’ı sanıyorum ki pek çoğumuz tanırız. Bu isimleri şimdi daha sık duyacağız çünü kendilerine özel resmi uygulamalar Google Play’de ve App Store’da yayınlandı

Google Play ve App Store’da hergün apayrı yeni uygulamalar paylaşılmakta ve kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Her kullanıcı kendi işine yarayan uygulamayı indirmekle birlikte hergün birbirinden farklı projelik uygulamarı görebilmektdir. Ancak kimse ünlülerin kendi ismlerine özel resmi uygulama yapacaklarını pekte tahmin etmemişlerdir fakat gerçek oldu çünkü bugün itibari ile Kendall, Khoe, Kylie ve Kim Kardashian ünlülerinin Google Play’de ve App Store’de resmi uygulamaları yayınlandı.

Kendall, Khoe, Kylie ve Kim Kardashian’ın yayınlanan resmi uygulamalarında bu kişilerin kendi özel hayat bilgilerini, bizlere söylemek istediklerini, özel fotoğraflarını ve paylaşımlarını yayınlanan resmi uygulamaları sayesinde rahatlıkla takip edebileceğiz. Tabi genelde erkekler tarafından kullanılacak olan bu uygulamaların ne kadar rağbet göreceği henüz belli değil fakat birkaç gün sonra ne denli uygulamanın tuttuğunu anlayabiliriz.

Kim Kardashian’ın açıklamasına göre yayınladığı resmi uygulamasında özel hayatına dair önemli ve özel bilgileri vereceğini yaptığı canlı yayınlarda perde arkasını ve bazı komik anları bu uyglamada paylaşacağını kısacası uygulamanın boş olmayıp sürekli güncellenerek kullanıcılara yeni paylaşımlarda bulunacağını açıkladı. Ünlüler zaten Facebook, Twitter, İnstagram gibi en çok kullanılan sosyal medya araçlarında kendilerine ait paylaşımları burada yayınlayarak özel bir hayran kitlesi oluşturuyorlar fakat anlaşılan o ki hedefleri daha büyük.

Kendall, Khoe, Kylie ve Kim Kardashian'ın Uygulamaları Yayınlandı!

Kendall’ın yaptığı açıklamaya göre uygulamada genelde bayanlara özel paylaşımlar yapacağını açıkladı. Güzel sırlarını, moda hayatını, egzersiz ve spor faliyetleri gibi paylaşımlarda bulunarak uygulamasını güncel tutacağını öğrendik. Bunun yanı sıra Kylie’nin açıklamasıda uygulamada genel olarak güzellik konusunda paylaşımlar yapacağını öğrendik.

Fakat şu bilgiyi verelim bu uygulamayı indirdikten sonra her ay 2,99 dolar gibi bir ücret ödemeniz gerekecek ve toplu olarak değil takip ettiğiniz her ünlü için bu ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here