Ana SayfaTeknoloji HaberleriKingston'dan 512 GB'lık SD kart!

Kingston’dan 512 GB’lık SD kart!

-

Hafıza sorunu bilindiği üzere cep telefonlarından fotoğraf makinelerine kadar pek çok cihazda baş gösteren bir durumdur. Tablet, telefon ve fotoğraf makinesi gibi cihazlarda oluşan hafıza sorunu önlemek için microSD kartlar çeşitli hafıza kapasitesine sahip bir şekilde kullanıcılara sunulsa da artık onlarda yeterli bir şekilde işlev görmemektedir.

Bunun sebebi olarak ise 1080p ve 4K çözünürlüğünde ki videoları misal verebiliriz. Kingston üretmiş olduğu yeni SD kart modeli ile depolama sorununu ortadan ciddi anlamda kaldırmayı başarmıştır diyebiliriz. 512 GB kapasitesinde ki yeni Class 10 SD kartı ile pazarda kullanıcıların karşısına çıkmıştır. geniş kapasitesi ile ve yüksek boyutlu çekimleri başarıyla tamamlayan Class 10 UHS-I SDHC/SDXC, 90MB/s okuma ve 45MB/s yazma hızı ile performans sunarak çalışmaların altındna gayet başarılı bir şekilde kalkmaktadır.

Kingston bu çıkarttığı SD kart ile hafıza problemi yaşayan pek çok meslek grubundan kişinin ve kullanıcının, sorun yaşamamasını sağlamıştır diyebiliriz. Hafıza kartı ihtiyacınızı gidermiyorsa sizde bu çıkan hafıza kartını kullanarak, Kingston’un aslında ne kadar önemli bir ihtiyacı giderdiğini memnuniyetle anlayabilirsiniz.

MicroSD kart pazarında böyle bir ürün sunması ile Kingston bakalım nasıl bir ilgi ile karşılaşacak, kullanıcılar çıkartmış olduğunu bu yeni modele asıl ilgi gösterecek ilerleyen günler içerisinde göreceğiz. Kingston bu hamlesi ile rakip firmalara da meydan okuyarak, böylelikle pazarda yeni ürünler görebileceğimizin sinyalini de veriyor olabilir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here