Ana SayfaTeknoloji HaberleriKiralık Aşk Dizi Oyuncuları Gerçek isimleri

Kiralık Aşk Dizi Oyuncuları Gerçek isimleri

-

Star tv’nn 2015 yaz ekranlarında yayına getirdiği yeni dizisi Kiralık Aşk yüz binlerce kişi tarafından izleniyor. Dizinin oyuncuları ise büyük ilgi görüyor.
Özellikle yakışıklı oyuncu Barış Arduç(Ömer) büyük bir ilgi toplamayı başarmış durumda kısaca dizinin konusundan bahsedersek, Ömer işini başarıyla yapan yakışıklı ve karizmatik bir iş adamıdır. Dedesi ile yaşadığı problemler sonucunda aile ilişkileri zarar görmüştür ama dedesi Ömer’in evlenmesini istemektedir. Ömer ise doğru insanı beklediği için bu teklife sıcak bakmaz.

Bu noktada amcası ve yengesi devreye girer. Dedesinin parasından pay almak için Ömer’i evlendirin koşulu koyması ile bir gelin adayı bakılmaya başlanır.

Barış Arduç(Ömer): 1987 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncumuz 28 yaşındadır.

Benim İçin Üzülme dizisinde canlandırdığı Ahmet karakteri ile ünlenmiştir.Son olarak Racon Ailem İçin dizisinde ki performansı ile dikkat çeken karizmatik oyuncu

Barış Arduç

Elçin SANGU(Defne): 1988 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 27 yaşındadır.

Mersin Üniversitesi opera bölümü mezunudur. Son olarak Sevdam Alabora dizisinde Kadir Doğulu ile başrol oynama şansını elde ederek ün kazanmayı başarmıştır.

Elçin SANGU

Salih Bademci(Sinan): 1984 İzmir doğumlu olan yakışıklı sinema ve dizi oyuncusu 31 yaşındadır. 1.80 cm boy uzunluğuna sahip oyuncumuz. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hukuk fakültesi öğrencisini canlandırmıştır. Son olarak ise Kanal D’nin Ulan İstanbul dizisinde Ceyhun komiser karakterine başarılı şekilde hayat vermiştir.

Salih Bademci

Sinem ÖZTÜRK(Yasemin): 1985 İstanbul doğumlu ola Türk Sineme ve dizi oyuncusu 30 yaşındadır. Arka Sıralar dizisinde hayat verdiği Gamze karakteri ile tanınır. Son olarak Huzur Sokağı dizisinde Şükran karakterini canlandırmıştır.

Sinem ÖZTÜRK(Yasemin)
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here