Ana SayfaTeknoloji HaberleriKirin 820 Yonga Seti Qualcomm Yonga Setine Rakip Mi?

Kirin 820 Yonga Seti Qualcomm Yonga Setine Rakip Mi?

Honor Başkanı Zhao Ming röporjda kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Röportajın odak konusu Kirin 820 yonga setiydi!

-

Honor, 31 Mart 2020 akşamı bir basın toplantısı düzenledi. Konferansın odak noktası Honor 30S akıllı telefonuydu. Honor Başkanı Zhao Ming röportaj teklifini kırmadı.

Röportajda, yeni ürünler ve şirketin 2020 yılı için mevcut durumuve planları ile ilgili çeşitli soruları yanıtladı. Kendisine yöneltilen yeni nesil tescilli Kirin 820 5G yonga seti hakkındaki sorusuya şöyle yanıt verdi: “Yonga seti oldukça dikkat çekici ve güçlü performansına göre fiyatlandırması oldukça iyi” diyen yönetici performans ve fiyat arasındaki denge üzerinde durdu.

Kirin 820 Yonga seti, şirketin mevcut amiral gemisi işlemcisi Kirin 990 Yonga setinin daha iyileştirilmiş hali. Kirin 820, Kirin 990 yonga setine benzer bir 7nm işlem teknolojisi üzerine inşa edildi ve yaklaşık 352 Dolar fiyat etiketine sahip bir akıllı telefonda bulunacağı düşünülürse, etkileyici bir 5G modemi desteklediği düşünülebilir. Bu nedenle, üst seviye ve orta menzilli akıllı telefonlar arasındaki boşluğu dolduruyor.

Röportaj sırasında, George Zhao rekabete de vurgu yaparak, rekabeti ve yeniliği endüstrinin ilerlemede ileriye götüren şey olduğunu belirtti.

Rakiplerinden biri olan Qualcomm ile ilgili olarak, George Zhao, Kirin 820‘nin entegre bir 5G modeme sahip orta ve üst düzeyi dengeleyen bir yonga seti olduğunu da belirtti. Ancak Qualcomm yonga seti öncelikle birinci sınıf amiral gemilerinde bulunduğundan, Kirin 820 ile doğrudan bir rakip olarak düşünülemez.

-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here