Kıyamete Son 3 Dakika

Kıyamet saati kavramını ortaya atan bilim adamlarından, yeni bir iddia geldi. İddiaya göre yer yüzünün sonunu getirecek olan felakete bir adım daha yaklaşıldı. Kendilerine “Atomik Bilim Adamları Bülteni” ismini veren grup, dünyanın son 30 yıl içinde insanlardan kaynaklanan bir sona daha çok yaklaşıldığını ileri sürdü. Bu konuda pek çok haberin yer aldığı sosyal ortama göre aslında kıyametin kopması Allah tarafından gerçekleşen ve ne zaman olduğu bilinmeyen bir olgudur. Fakat bu konuda bir çok iddia olmakla beraber, çoğu asılsız ve hepsi tahmindir. Bu konuda net bir tarihi kimse bilmemekle beraber, kimse de açıklayamaz.

Kıyamet Saati 2 Dakika İleri Alındı

Fakat bu konuda sağlam teorileri olan grup, kıyamete bir adım daha yaklaşıldığını öne sürmüştür. Atom bombasının yaratıcısı olan bilim adamları tarafından kurulan grup, kıyamet saatini Perşembe gününden itibaren 2 dakika ileri alacaklarını bildirdi. Söz konusu grup 1947 yılından beri kıyamet saatini kullanarak kıyamete ne kadar kaldığını ölçüyor ve bu koşullara 2007 yılından beri mevsim ile iklim faktörleri de eklendi. Grup, dünyanın felaket ile son bulacağı ve ismine gece yarısı dedikleri zaman dilimine 5 değil, 3 dakika kaldığını öne sürdü.
kiyamet
Grup başkanı Kennette, “Bu medeniyetin sonu demektir…Nükleer silahlar ve küresel ısınma sorumlu tutuluyor…Küresel felaket olasılığı çok yüksek” şeklinde açıklama yaparak, insanları bilinçlendirme adına açıklamalarda bulundu.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0