Klavyeli Kılıflar Geliyor

Akıllı Telefon Kılıflarında Devrim
Teknolojini gelişmesiyle doğru orantılı olarak, son zamanlarda akıllı telefonlar da günlük yaşantımız da önemli bir pay sahibi olarak, adeta merkezimizde bulunma noktasına kadar ilerlemiştir. Zaman içerisinde odaklandığımız bir cihaz olan akıllı telefonlar sayesinde bir çok bilgiye daha kolay bir biçimde ulaşma seçenekleriyle karşı karşıya olduğumuzdan dolayı, fazla bir çaba göstermeden istediğimiz unsurları avcumuzun içerisinde barındırabiliyoruz.

Telefon Kılıflarında Farklı Bir Soluk

Phorm'dan klavyeli kılıf

Phorm kılıflar farklı bir soluk getirdi


Akıllı telefonların bu tür faaliyetlerinin bulunmasının yanı sıra olumsuz bir özelliği de bulunuyor. En küçük bir darbede bile zarar görebilecek düzeyde olan bu cihazlar oldukça narin bir yapıda oldukları için, kolaylıkla hasar görebilecek narinlikte bulunuyor. Bu sebepten dolayı koruma amaçlı takviyeler yapabilmemiz de gerekirken, bu bağlamda kılıfların etkisi vazgeçilmez bir seçenek olarak göze çarpıyor.

Tactus tarafından kılıf seçeneklerine farklı bir bakış açısı getirildi. Kılıfların normal performanslarının dışında bir sonuç sağlamak amacıyla oluşturulan bu kılıf, var olan kalıpları yıkarak, olabildiğince etkili bir koruma görevini üstleniyor.

Phorm adı altında piyasaya sürülerek, sadece koruma konusunda değil klavye anlamında da bir devrim niteliğine sahip olan kılıflar, mikro sıvı teknolojisi sayesinde telefonunuzu daha sağlam bir hale getirerek, bu bağlamda etkili sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda klavye özelliği olan bu cihaz sayesinde, yazı yazmanın zorluğundan bir nebze kurtularak, söz konusu bağlamda etkili bir tutumsergileyecek kılıfları temin edebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0