Ana SayfaTeknoloji HaberleriKöpeğinizi Telefondan Kontrol Edin

Köpeğinizi Telefondan Kontrol Edin

-

Akıllı telefonlar için üretilen uygulamalar artık bizi gerçekten şaşırtıyor. Her gün o kadar ilginç fikirli uygulamalar geliştiriliyorki tabiren ağzımız açık haberleri okuyoruz. Ancak yapılan uygulamalar insan hayatını kolaylaştırıyor ve yeni uygulamamız FitBark ile köpeğimizi telefondan takip edebileceğiz.

Büyük liglerde oynayan futbolcuları bilirsiniz. Özellikle bu futbolcuların analizleri için Adidas geliştirdiği mi-coach uygulamasını piyasaya yanlamıştı ve futbolcular tarafından oldukça sevilerek kullanılmıştı. Mi-coach teknolojisini kramponlarının altına koyan sporcular koşma mesafelerini, topa vuruş güçlerini, enerjilerini, patlama vuruşlarını vs. gibi bütün özellikerini bu uygulama sayesinde bakabiliyordu. İşte şimdi buna benzer bir uygulama ve teknolojik cihaz köpeklerimiz için çıktı diyebiliriz.

Tasma gibi ince bir bilekliği benzer FitBark cihazımızı tıpkı bir tasma gibi köpeğimizin boynuna asıyoruz. Hafifliği ve köpek boynuna göre ayarlanabilir olması köpeğin FitBark cihazını anlamamasına bile sebep oluyor çünkü köpeği asla rahatsız etmiyor, sıkmıyor ve kaşındırmıyor. Bu FitBark cihazın birde akıllı telefonlara özel uygulaması var. Google play veya App store’den indirdiğiniz uygulama ile köpeğin boynuna taktığınız FitBark cihazı eşleştiriyorsunuz ve artık köpeğin yaptığı herşeyden haberiniz var diyebiliriz. Koşma mesafelerini, köpeğin durumunu enerjik olmasını, yorgun mu dinç mi her şeyi görebiliyorsunuz. Özellikle köpeğin hareket mesafelerinden hasta olup olmadığını ve uygulamaya baktığınız andan sonra köpeğin yürümeye veya koşmaya daha ne kadar dayanabileceği gibi bütün bilgileri FitBark ile artık erişebilecek ve köpeğinizi kontrol edebileceksiniz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.