Ana SayfaTeknoloji HaberleriKüçük Bir Kızın Google’a Yazdığı Mektup Olay Oldu

Küçük Bir Kızın Google’a Yazdığı Mektup Olay Oldu

-

Katie isimli küçük bir kız çocuğu Google’a sitem edici bir mektup yazdı ve bu mektup sosyal medyada patlama yarattı.

Herkes tarafından Google şirketinin çalışma ortamı ve rahatlığı imrenilir ve kıskanılır. Dünyada büyük bir kitle Google şirketinin çalışma şeklini ve konforunu öve öve bitiremez ve aynı zamanda herkesinde hayalidir Google şirketinde çalışmak. Fakat son günlerde sosyal medyada olay olan bir mektup Google şirketinin çalışma ortamının sanıldığı kadar iyi olmadığı yönünde.

Olayın en başından başlayacak olursak, Google şirketinde çalışan bir babaya sahip olan Katie isimli bir kız çocuğunun o hafta doğum günüdür ve babası çalıştığından dolayı o gün küçük kızının doğum gününe katılamayacaktır. Katie isimli kız çocuğu da bu duruma epey üzülerek mütevazi bir biçimde Google şirketine mektup yazma kararı alır ve mektubu yazıp gönderir.

Mektupta babasının çok yoğun bir şekilde çalıştığını yazan Katie, “Babam haftada sadece 1 gün tatil yapıyor, benim doğum günümde babam çalışmak zorunda ve benim doğum günüme katılamayacak, acaba babama izin verebilir misiniz? Zaten tatildeyiz” diye bir mektup içeriği hazırlayıp gönderir.

Daha sonra bu mektup sosyal medyada oldukça ilgi görür ve kısa zamanda popüler konular arasında yer alır. Bu durumdan sonra Google şirketi küçük kıza cevap yazarak babasına 1 gün değil 1 doğum günü haftası tatil verdiğini söyler.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.