Ana SayfaOyunLeague of Legends Nemesis Modu

League of Legends Nemesis Modu

-

Son zamanlarda online oyunlar son derece yoğun olarak tercih edilmekle beraber; her kullanıcının dikkatini çekmeye devam ediyor. Son zamanlarda son derece fazla kullanıcıya talep edilerek, oyuncuların her zaman ilgisini çeken League of Legends adlı bir oyun bulunuyor.

League of Legends’in Yeni Modu

Kendinize bir şampiyon seçerek, herhangi bir haritada 5’e 5 mücadele etmenizi sağlayarak; rakip bölgeleri tamamen ele geçirmenizi amaçlayarak, bu konuda adeta bağımlılık etkisi yaratan bu oyun, her kullanıcının yoğun ilgisine maruz kalmıştır. Yer yer söz konusu oyunun ülkeler arası şampiyonlarına da tanık olabilirken; bu oyunun son derece global bir nitelik taşıdığının da farkına varabiliriz.

Genelde Sihirdar Vadisi’nde gerçekleştirilerek, kıran kırana mücadelelere sahne olan bu oyun, sürekli yeni şampiyonlar ve modlarla karşımıza çıkarak; kullanıcıların farklı bir biçimde oyun oynamalarına yönelik çalışmalarda bulunuyor. Son olarak Nemesis adı verilen bir mod, oyun severlerin karşısına çıktı.

League of Legends nemesis
League of Legends, yeni moduyla kullanıcılarına hitap edecek

Nemesis modunda, tercih ederek oynayacağınız şampiyonlara; rakip takım karar veriyor. Böylelikle daha zorlu bir sürece girmiş oluyor; oyundan daha fazla haz almaya başlıyorsunuz. Oyundaki tüm yeteneklerinizi sergileme fırsatı yakalamanızı sağlayacak bu mod ile, zaman içerisinde daha da gelişerek; mükemmel bir kullanıcı olma noktasında zirvelere oynayabileceksiniz. Bilmediğiniz yetenekleri kullanarak; yabancı olduğunuz şampiyonları oynamak her ne kadar zor bir durum olsa da, son derece zevkli vakitler geçirerek, oyuna karşı olan ilginizin daha da artacağını söyleyebiliriz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here