Ana SayfaOyunLeague of Legends'de Yeni Şampiyonalar!

League of Legends’de Yeni Şampiyonalar!

-

Ülkemiz dahil pek çok ülkede online oyunlar oldukça popüler konumdadır. Tabi oyundan oyuna değişmektedir örnek olarak League of Legends oyunu oldukça sevilen bir oyundur. Yapımcılar bu oyuna oldukça değer veriyor ve sürekli güncellemeler getiriyor şimdide League of Legends oyununa yeni şampiyonalar ekleyecekler

Strateji, FPS ve Zombi online oyunları ülkemizde oldukça sevilen oyun kategorileri arasında yer almaktadır. Özellikle bu oyunlar PvP serverları bile açıldığında oyuncular hemen serveri doldurmakta ve server kasar hale gelmektedir. Point Blank oyunu bildiğiniz gibi online Counter Strike oyunu gibi adlandırılmaktadır. Online zombi oyunlarında ise RigorZ aslında bir oyun gibi gözüksede gerçek oyunun bilgileri kopyalanarak yeni server oluşturulup yapılan bir PvP serverdir fakat oyuncu kitlesine baktığımızda şuanda koskoca firmaların yaptığı oyunlardan bile daha çok oyuncu kitlesine sahiptir. Bunların dışında birde ülkemizde oldukça popüler konumda lan League of Legends oyunu vardır. Riot Games firmasından yapılan oyun firmanın en gözde oyunlarından bir tanesidir.

League of Legends oyunu o kadar popüler olduki neredeyse ülkemizdeki pek çok internet cafe kendisini LoL kafeye çevirmiştir. Çünkü onlarında oldukça işini yeramakta LoL oyununda yapılan turnuvalar bildiğiniz gibi resmi internet kafelerde yapılmakta ve bu sayede internet kafeler para kazanmaktadır. Yapılan turnuvalardaki haritalar, kullanıcılar ve mekanlar yapımcı Riot Games firması tarafınadn sürekli geliştirilmektedir. Ancak firma tarafından yetmez bir halde olması gerekiyor ki firma şimdide oyuna yep yeni turnuvalar katacak ve bu turnuva güncellemeleri ile birlikte League of Legends daha da çok kullanıcı kitlesine sahip bir oyun olmayı başaracaktır.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here