Leap Motion Donanımlı Klavye Çıkıyor

Leap Motion teknolojisine sahip klavye çıkıyor Leap Motion’ın hareket tabanlı kontrol teknolojisi Windows PC’nizi el ve kol hareketleriyle yönetme fırsatı veriyor. Leap Motion özellikli aygıtları bilgisayara USB ile bağlayarak mevcut bilgisayarınıza bu desteği verebilmeniz mümkün. Ancak bilgisayarın bir USB portunu buna feda etmek istemeyenler için HP’nin Leap Motion destekli klavyeleri piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Leap MotionLeap Motion temsilcilerinin Computex fuarında Engadgetların söylediğine göre, Leap Motion destekli HP klavye bu ay içinde piyasaya sürülicek olmakla birlikte kullanıcılarının bu telnolojik klavyeyi alabilmesi için 99$ gözden çılarmaları gerekecek. Bu, Leap Motion cihazından biraz daha pahalı olsada yenilenen özellik bakımından çok değil.

99$ ücreti TL’ye çevirince biraz pahalı olabiliyor ancak bir klavyeyi tuşlarına dokunmadan el ve kol haraketlerimizle yönetmek gerçekten çok eğlenceli bir yapıya sahip tek kötü yanı klavye bizim el ve kol hareketlerimizi her ne kadar hızlı okusada yeterince hassas olsada kullanırken biraz zorlanmıyor değiliz çünkü ilk aşamada hangi tuş için hangi hareketleri yapacağımız ve ne tür komutlar vereceğimiz biraz bizi zorluyor fakat gerçekten eğlenceli bir klavye bizi bekliyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0