Lenovo MWC Dünya da Bir İlk

Her bir şeyin akılı bir hal aldığı günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile beraber insan hayatı oldukça rahat ve kolay bir hal almıştır. Ayak uydurmak adına mı bilinmez ama teknoloji sayesinde bir çok terimin yerini şimdilerde başka terimler almakta, bununla beraber aynı zamanda da bir çok akım meydana gelmektedir. Bu akımlardan bir tanesi de şüphesidir ki selfie akımıdır. Söz konusu akım, akıllı telefonların arka kameralarının arka plana atılıp, ön kameraların kullanılmasıdır.

3 Adet LEF Flash

Lenovo MWC
Bu gün kimsenin ağzından “Bir fotoğraf çekebilir misiniz?” duyamaz olduk. Bunun en büyük nedeni ise selfie akımı olmaktadır. Bu akım ile beraber insanlar bunun yerine “Gel bir selfie çekinelim.” demektedir. Bu akımı dikkate alan Lenovo teknoloji firması da üretiği Lenovo MWC isimli akıllı telefon ile selfie severlerin dikkatini ve beğenisini çekmiş durumdadır.

Söz konusu akıllı telefon da tam olarak 3 adet yan yana LEF Flash bulundurmaktadır. Bu saye de gece ve gündüz daha kaliteli selfieler çekilebilecektir. Firmanın bu tutumu oldukça ilgi görmüştür.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0