Ana SayfaTeknoloji HaberleriLenovo Tab Extreme Yakında Satışa Çıkıyor!

Lenovo Tab Extreme Yakında Satışa Çıkıyor!

Yeni üst düzey tablet, 3000x1876 piksel çözünürlüklü bir panele sahip olacak. MediaTek Dimensity 9000 işlemciden güç alacak. İşlemcide 3050MHz hızında ARM Cortex X2, 2850MHz hızında 3X ARM Cortex A710 ve 1800MHz hızında 4X ARM Cortex A510 bulunacak.

-

Elon Musk Tesla İçin The Holiday Update 2023’ü Tanıttı

Tesla CEO'su Elon Musk, sürekli olarak Tesla otomobillerini yenilikçi özelliklerle donatma konusundaki taahhüdünü sürdürüyor. Elektrikli...

Lenovo’nun Android pazarı için yeni bir amiral gemisi tablet üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Tablet, Lenovo tarafından şimdiye kadar piyasaya sürülen en güçlü tablet olarak satışa çıkacak.

Herhangi bir resmi duyuru yapılmadan önce, yakında çıkacak olan Lenovo amiral gemisi tableti Google Play Konsol veritabanında ortaya çıktı. Veritabandaki sertifikaya göre, piyasaya “Lenovo Tab Extreme” adıyla çıkacak.

TB570FU model numarasına sahip yakında piyasaya çıkacak bir Lenovo tablet Play Console sertifikasyon web sitesinde kısa bir süre önce görüldü. Cihazın yakında çıkacak olan Lenovo Tab Extreme’den başkası olmadığı söyleniyor.

Sertifikasyon web sitesi, ürünün gerçekte nasıl görünebileceğini gösteren bir resimle birlikte tabletin bazı temel özelliklerini ortaya koyuyor. Web sitesine eklenen tablet resmi, ekranın her tarafında simetrik çerçevelere sahip geniş bir ekranla gelecek. Manzara modundayken selfie kamerası üst çerçevenin ortasında bulunuyor.

lenovo-tab-extreme

Web sitesine göre tablet, 3000×1876 piksel çözünürlüklü bir panele sahip olacak. MediaTek Dimensity 9000 işlemciden güç alacak. İşlemcide 3050MHz hızında ARM Cortex X2, 2850MHz hızında 3X ARM Cortex A710 ve 1800MHz hızında 4X ARM Cortex A510 bulunacak.

Enis Kirazoğlu Oyunu Anomaly Agent Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ünlü Youtuber ve sunucu Enis Kirazoğlu tarafından kurulan oyun stüdyosu Phew Phew Games, sektöre hızlı bir giriş yapmış ve...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.