LG Android 4.4.4 Güncellemesine Dair Açıklama Yaptı

Yakın zamanda Google tarafından tanıtılan Android 5.0 L sürümünün hazırlıklarına başlayan Google üretici firmaları hızlandırdı, ardı ardına Android 4.4.4 güncellemesine dair açıklamalar yapan firmalar kervanına en son LG katıldı.

LG bugün yaptığı yeni bir açıklama ile beraber kullanıcılara gereken müjdeyi verdi, son gelen bilgilere göre LG tarafından yapılan açıklamaya göre LG Optimus G için güncellemenin Ağustos ayında yayınlanacağını bildirdi.

Hali hazırda şuan için bazı operatörler tarafından sunulmaya başlanan Android 4.4.4 KitKat güncellemesi LG Optimus G için açıklandı ancak açıklama Brezilya Facebook sayfasından yapıldığı için güncellemenin Ağustos ayında sadece belirli ülkeler için yayınlanacağı düşünülmeye başlandı.

Bir diğer cihaz olan LG Optimus G PRO cihazının da Temmuz ayında güncelleme alacağı açıklanmış durumda, güncelleme şuan hali hazırda Güney Kore’de bulunuyor.

LG Brezilya tarafından yapılan son açıklamada Android 4.4.4 KitKat güncellemesinin LG G Pro Lite içinde yayınlanacağı, bunun yanı sıra LG L7 2 içinde yayınlanacağı Brezilya Facebook sayfası üzerinden duyurulmuş durumda.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0