Ana SayfaAndroid HaberleriLG Android 4.4.4 Güncellemesine Dair Açıklama Yaptı

LG Android 4.4.4 Güncellemesine Dair Açıklama Yaptı

-

Xiaomi Poco X5 Pro ve Poco X5 tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Poco X serisi genellikle iyi bir ekran (yüksek yenileme hızına sahip), büyük, hızlı şarj olan...

Yakın zamanda Google tarafından tanıtılan Android 5.0 L sürümünün hazırlıklarına başlayan Google üretici firmaları hızlandırdı, ardı ardına Android 4.4.4 güncellemesine dair açıklamalar yapan firmalar kervanına en son LG katıldı.

LG bugün yaptığı yeni bir açıklama ile beraber kullanıcılara gereken müjdeyi verdi, son gelen bilgilere göre LG tarafından yapılan açıklamaya göre LG Optimus G için güncellemenin Ağustos ayında yayınlanacağını bildirdi.

Hali hazırda şuan için bazı operatörler tarafından sunulmaya başlanan Android 4.4.4 KitKat güncellemesi LG Optimus G için açıklandı ancak açıklama Brezilya Facebook sayfasından yapıldığı için güncellemenin Ağustos ayında sadece belirli ülkeler için yayınlanacağı düşünülmeye başlandı.

Bir diğer cihaz olan LG Optimus G PRO cihazının da Temmuz ayında güncelleme alacağı açıklanmış durumda, güncelleme şuan hali hazırda Güney Kore’de bulunuyor.

LG Brezilya tarafından yapılan son açıklamada Android 4.4.4 KitKat güncellemesinin LG G Pro Lite içinde yayınlanacağı, bunun yanı sıra LG L7 2 içinde yayınlanacağı Brezilya Facebook sayfası üzerinden duyurulmuş durumda.

 

-- Reklam --

Realme GT Neo 5’nin 150W versiyonu geliyor

Realme GT Neo 5, 240W hızlı şarj desteği ile 9 Şubat'ta tanıtılıyor. Bugün Realme'den üst düzey bir yönetici, telefonun...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz