Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG bu sefer Windows Phone 8.1 üzerinde çalışıyor

LG bu sefer Windows Phone 8.1 üzerinde çalışıyor

-

Akıllı telefon dünyasında da diğer teknolojik ürünleri gibi kısa sürede başarı elde eden LG anlaşılan o ki bir Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip cihaz üzerinde çalışıyor. Microsoft aslında bununla ilgili ince bir ipucunu da daha mobil dünya bu hale gelmeden uzun yıllar önce vermişti. Fakat elbette kesin bir şey yoktu. Bu sefer LinkedIn üzerinden aşağıdaki manzara gözlere takıldı.

ms-manager

En üstte de yer aldığı gibi LG ile PC’ler TV’ler ve Windows üzerine çalışma şeklinde bir program bundan zaten çok uzun yıllar önce gerçekleştirilmişti. Şimdi ise tekrardan LG’nin Windows Phone işletim sistemleri telefonlar üzerinde çalışması gibi bir durum söz konusu. Şayet LG Windows Phone işletim sistemi kullanan yeni bir amiral gemisini mobil pazara sürecek olursa mobil pazar üzerindeki tüm dengelerin değişeceğini söyleyebilmek mümkün.
Tabii, şu anlık sadece sızıntılar mevcut ve LG’nin Windows Phone 8.1işletim sistemine sahip bir cihaz üretip üretmeyeceği tamamen merak konusu. Bakalım ilerleyen günlerde karşımıza LG ve Windows Phone aynı cihazda çıkacak mı?

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.