LG F70 Geliyor

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

LG’den akıllı telefon ataklari devam ediyor.

İlk olarak şubat ayında duyurulan LG nin yeni akıllı telefonu F70 artık dünya piyasasına girmeye hazır. Avrupa’da mayıs ayı ortalarında satışa çıkacak olan LG F70 Asya ve (Kuzey Amerika dahil) Amerika’da da önümüzdeki hafta piyasada yerini alacak. LG F70 siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile geliyor.
Genel özellikleri olarak Android 4.4 kitkat , LTE bağlantısı, ve 480 x 800 piksel 4.5 inç IPS ekrana sahip olan F70 1GB RAM ile eşleştirilmiş bir dört çekirdekli 1.2GHz Snapdragon 400 işlemci tarafından desteklenmektedir. Diğer özellikleri arasında dahili bellek ile 4GB veya 8GB microSD kart desteği, VGA ön kamera, 5MP arka kamera  ve birde 2440 mAh pile sahip.

LG yeni akıllı telefonu F70 fiyat açıklamasada genel kitleye hitap edicek bir telefon olarak çok yüksek bir fiyat beklenmiyor.

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz