Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG G Watch Bu Tarihte Satışa Çıkıyor

LG G Watch Bu Tarihte Satışa Çıkıyor

-

Akıllı telefonlar bir yana Akıllı Saatler bir yana, günümüzde genellikle akıllı telefonların tercih edildiği ancak son bir kaç ayda akıllı saatlerinde tercih edilmeye başlandığı dönemde akıllı saat piyasasına yeni bir saat gelmeye hazırlanıyor.

Apple, Samsung, Sony gibi firmaların yanı sıra LG’de ben bu sektöre katılacağım demeyi bırakmıyor, geçtiğimiz günlerde LG tarafından üretilmiş olan G Watch saatin bilgileri gelmişti ancak ne zaman üretim aşamasına geçip piyasaya sürüleceği hakkında herhangi bir bilgi yoktu, bugün gelen bilgilerde G Watch’ın çıkış tarihi açıklandı.

Bugün ön siparişe açılan cihazın resmi olarak stokları tamamlandığında yani 7 Temmuz tarihinde satışa çıkarılacağı bildiriliyor, 255 dolar fiyat etiketine sahip akıllı saat kullanıcıların akıllı cep telefonları ile uyumlu değil ancak LG G3 gibi cihazlarla tam uyumlu çalışması bekleniyor.

Bakalım LG G Watch kısa bir süre içerisinde bu fiyat etiketiyle başarılı olabilecek mi? sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.