LG G Watch Bu Tarihte Satışa Çıkıyor

Akıllı telefonlar bir yana Akıllı Saatler bir yana, günümüzde genellikle akıllı telefonların tercih edildiği ancak son bir kaç ayda akıllı saatlerinde tercih edilmeye başlandığı dönemde akıllı saat piyasasına yeni bir saat gelmeye hazırlanıyor.

Apple, Samsung, Sony gibi firmaların yanı sıra LG’de ben bu sektöre katılacağım demeyi bırakmıyor, geçtiğimiz günlerde LG tarafından üretilmiş olan G Watch saatin bilgileri gelmişti ancak ne zaman üretim aşamasına geçip piyasaya sürüleceği hakkında herhangi bir bilgi yoktu, bugün gelen bilgilerde G Watch’ın çıkış tarihi açıklandı.

Bugün ön siparişe açılan cihazın resmi olarak stokları tamamlandığında yani 7 Temmuz tarihinde satışa çıkarılacağı bildiriliyor, 255 dolar fiyat etiketine sahip akıllı saat kullanıcıların akıllı cep telefonları ile uyumlu değil ancak LG G3 gibi cihazlarla tam uyumlu çalışması bekleniyor.

Bakalım LG G Watch kısa bir süre içerisinde bu fiyat etiketiyle başarılı olabilecek mi? sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0