Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG G Watch Bu Tarihte Satışa Çıkıyor

LG G Watch Bu Tarihte Satışa Çıkıyor

-

Meizu, Üretim için Wujie Auto Markasıyla Anlaştı

Geely, daha fazla araba satmak için elindeki her kanalı kullanmaya çalışıyor. Şirket, birkaç isim vermek...

Akıllı telefonlar bir yana Akıllı Saatler bir yana, günümüzde genellikle akıllı telefonların tercih edildiği ancak son bir kaç ayda akıllı saatlerinde tercih edilmeye başlandığı dönemde akıllı saat piyasasına yeni bir saat gelmeye hazırlanıyor.

Apple, Samsung, Sony gibi firmaların yanı sıra LG’de ben bu sektöre katılacağım demeyi bırakmıyor, geçtiğimiz günlerde LG tarafından üretilmiş olan G Watch saatin bilgileri gelmişti ancak ne zaman üretim aşamasına geçip piyasaya sürüleceği hakkında herhangi bir bilgi yoktu, bugün gelen bilgilerde G Watch’ın çıkış tarihi açıklandı.

Bugün ön siparişe açılan cihazın resmi olarak stokları tamamlandığında yani 7 Temmuz tarihinde satışa çıkarılacağı bildiriliyor, 255 dolar fiyat etiketine sahip akıllı saat kullanıcıların akıllı cep telefonları ile uyumlu değil ancak LG G3 gibi cihazlarla tam uyumlu çalışması bekleniyor.

Bakalım LG G Watch kısa bir süre içerisinde bu fiyat etiketiyle başarılı olabilecek mi? sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Sony, Türkiye’de Faaliyetlerini Durdurdu!

Günümüzün en büyük teknoloji markalarından Sony, ülkemizde ki bazı faaliyetlerini sona erdireceğini açıkladı.Bugün teknoloji dünyasına bomba gibi bir haber...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz