LG G Watch’ın görüntüleri tekrar sızdırıldı

LG G Watch’in görüntüsü sızdırıldı

Hazır olalım veya olmayalım, bu sefer de LG G Watch’in farklı bir fotoğrafı internet üzerine sızdırıldı. Özellikle akıllı telefonlardan sonra giyilebilir teknolojilerin de büyük ilgi gördüğü pazar da LG’nin akıllı saati zaten uzun süredir bekleniyordu. Bu yayınlanan görüntü ile de G Watch’in ne zaman olduğu bilinmese de bir gün geleceği umutları belirmeye başladı.

Fotoğraftan yorum yapmak gerekirse Google’ın Giyilebilir Android Platfromlarının bir parçası gibi görünüyor. Yan taraftan ise microUSB olduğu tahmin edilen bir kablo bağlanmış. Oldukça şık bir kayışı var ve kalitesi hakkında yalnızca fotoğraftan bile tahmin yürütebilmek mümkün. Ekran da ise akıllı saati akıllı telefona kurabilmek için yazılımın ilk adımı bulunuyor. Tabii, söylemeye gerek yok fakat saati kullanabilmek için android bir cihazınızın olması da şart görünüyor.

G Watch aslında Google’ın geliştiriciler konferansı olan Google’s I/O developer da tanıtılması bekleniyor. Bunun ardından da satışa sunulacağı düşünülüyor. Her ne kadar şık tasarımları olsa da şuanda bellekleri ve özellikleri hakkında ise net bir bilgi verebilmek mümkün görünmüyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0