Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG G3 Mini Ortaya Çıktı

LG G3 Mini Ortaya Çıktı

-

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin son amiral gemisi G3’ün yakında tanıtılması beklenen “Mini” sürümü G3 Mini’nin teknik özelliklerini açıklayan bir belge ortaya çıktı.

LG‘nin amiral gemisi G3 ile kısa süre önce İstanbul dahil olmak üzere 5 farklı şehirde düzenlenen etkinliklerde tanışma fırsatı bulmuştuk. Akıllı telefonun Quad HD ekranı kendi alanında bir ilk olduğundan dolayı dikkat çekmiş, bazen eleştiriler de almıştı.

Akıllı telefonun yakında tanıtılması ve piyasaya çıkması beklenen “Mini” sürümü G3 Mini, ilk defa kendini gösterdi. Hindistan’da bir web sitesinde ortaya çıkan cihazın, teknik özellikleri açıkça gözüküyor. Test amacıyla 31 Mayıs tarihinde Güney Kore’den Hindistan’a gönderilen LG G3 Mini Avrupa’da satış çıkacak olan modelinin numarasının LGD722 olacağı da iddia edildi.

Cihazın teknik özellikleri

Akıllı telefonun görüntüleri ortaya çıkmasa da, cihazın öncülü LG G2 Mini’den yola çıkarak amiral gemisine benzer bir tasarımda olacağını söylemek mümkün. Hindistan’a gönderilen örnek telefonun 4,5 inç büyüklüğünde tahminen 720p çözünürlüklü bir ekranı bulunuyor.

4 çekirdekli işlemcisi olduğu görülen cihazın 1,2 GHz işlemcisinin modeli bilinmezken, 8 GB dahili hafızası, 5 MP kamerasının olacağı ve tüm donanıma güç vermek için 2100 mAh batarya kullanacağı şimdilik ortaya çıkan teknik özellikler arasında.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here