Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG G3 Test: LG G3 Yere Düşerse Ne Olur?

LG G3 Test: LG G3 Yere Düşerse Ne Olur?

-

Google Yeni Kapı Zilini Tanıttı – Tam 180 Dolar!

Google, kablolu bir bağlantıyla gelen ikinci nesil Nest Doorbell'i resmi olarak piyasaya sürdü. Pil ömrü veya...

LG’nin yeni göz bebeği LG G3 yere düşerse sonuç ne olur? Cevabı haberimizde.

Artık teknoloji dünyası için gelenek haline gelen bir durum var. Oda yeni çıkan cihazlara yere düşürmek ve yere düşerse ne olacağını görmek. Bu test artık her yeni akıllı cihazlarda yapılıyor. Bu testin yapılma nedeninden biraz söz edecek olursak: Bildiğiniz gibi çoğu akıllı telefon, kullanıcıların elinde yanlışlıkla sert bir biçimde yere düştüğünde adeta yok oluyor, parçalanıyor. Bu durumdan akıllı telefon kullanıcıları çok şikayet ediyor ve bu şikayetlerinde de oldukça haklı. Bu sebepten dolayı her yeni bir akıllı cihaz çıktığında test amaçlı yere düşürülür ki dayanıklığı ve sağlamlığı ölçülür.

Şimdi de bu gelenek haline gelen yere düşürme testini LG firmasının yeni amiral gemisi ve göz bebeği olan LG G3 üzerinde gerçekleştirmişler. Bu testte LG G3 cihazı büyük bir soğuk kanlılıkla ve cesaretle dik bir pozisyonda yaklaşık 1 metre yükseklikten yere atılmış.

Peki ya sonuç? Sonuç içler acısı.. Yere düşürme testinin videosunu sizler ile de paylaşacağız fakat testin sonucundan biraz teknik olarak bahsetmek gerekirse sonucun gerçekten çok kötü olduğunu büyük bir rahatlılıkla söyleyebiliriz LG firmasının ürettiği akıllı cihazlarda genel olarak bir dayanıksızlık olduğu belirtilirdi ama bu kadar olacağı da şaşırttı beni açıkçası.

Öncelikle yere bırakıldığında cihaz parçalara ayrılıyor onu en başta belirtelim. Ve daha sonra bakıldığında cihazın alt kısmında onarılamayacak derecede bir eziklik meydana geliyor.

Buyurun sizde izleyin.

-- Reklam --

OnePlus Buds Pro 2 teknik özellikleri sızdırıldı

OnePlus, yeni üst düzey gerçek kablosuz kulaklıklar üzerinde çalışıyor. OnePlus Buds Pro geçen yılın Ağustos ayında piyasaya çıktı, bu...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.