Ana SayfaAndroid HaberleriLG G3'de kapanma sorunu başladı

LG G3’de kapanma sorunu başladı

-

iPhone’unuzun Yan Düğmesinin Aramayı Kapatmasını Nasıl Durdurursunuz?

‌iPhone‌ cihazınızda bir arama yaptığınızda veya aldığınızda, aramayı bitirmek için istediğiniz zaman ahizenizdeki Yan düğmeye...

Çok kısa bir zaman önce tanıtılan ve hemen satışa sunulan LG G3 üzerinde oldukça önemli bir sorun tespit edildi, kullanıcıların cihazlarını normal bir şekilde kullandıkları halde durduk yere kapanan LG G3 kullanıcıları üzüyor.

Kullanıcıların yaptığı geri bildirimlere göre LG G3 kod adlı akıllı telefon sürekli olarak kendine kendine kapanıyor, bu sorunun şuan için nedeni bilinmiyor ve LG tarafından herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Yazılımsal olabilir.

Sorunun şuan için neden olduğu bilinmediğinden dolayı yazılımsal olduğu tahmin ediliyor, kullanıcılar bu sorunu herhangi bir işlem yaparken olduğunu ve kendine kendine kapandığını belirtiyorlar, sorunun genel olarak donanımsal olduğu da tahmin ediliyor ancak LG tarafından en kısa sürede açıklama yapılması bekleniyor.

-- Reklam --

Apple Watch’ınızı iPhone’unuzla nasıl kontrol edebilirsiniz?

‌iOS 16‌'daki Apple Watch Mirroring (Apple Watch Yansıtma) ile Apple, Apple Watch'u daha erişilebilir kılmak için AirPlay kablosuz protokolünü...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.