Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG G5, Hi-Fi ses kalitesini içinde barındıracak

LG G5, Hi-Fi ses kalitesini içinde barındıracak

-

LG Firması yeni çıkaracak olduğu amiral gemisi G5 için geri sayımını 21 Şubat ayında durduracak. Üçgün sonra kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni model için hala ek bilgiler gelmekte…

21 Şubat’a ne kadı diye sorabilirsiniz ama telefon üreticileri sahip oldukları teknolojik üstünlükleri diğer üreticilere kaptırmamak için ser verip sır vermemekte o kadar dikkatliler ki, hala G5 için şu özellikli telefon diye tam not veremiyoruz. Fısıltı gazetesinin yanında zaman zaman firmalar da ortaya çıkıp ufak bilgiler paylaşmakta. Öyle ki tüm bilgileri toplayıp  gerçeklik paylarını da tartıp ölçerek sizlere en doğru haberi ulaştırmaya çalışıyoruz.

LG-G5

Ses konusu özellikle müzik dinlemek için de kullanılan akıllı telefonlar için olmazsa olmazlardan biri oluverdi. Bu sıkıntıyı ve gelen şikayetleri değerlendiren LG Firması nihayetinde bu soruna köklü çözümü bulmuş ve  LG G5’te Hi-Fi ses (yüksek kaliteli) özelliğine yer vermiş. Bu iddia olmayıp, Firmanın kendi açıklamasında mevcut. LG, bu özellik için ünlü Hi-Fi markası Bang & Olufsen ile çalışmalara başlamış bile. Bundan sonraki modellerinde LG Firması  hem G5, hem de daha sonraki modellerinde hoparlörleri hem de kulaklık performansıyla en iyi işitsel deneyimi sunmaya başlayacak. Daha önceden HTC’nin ürünleri işitsel detaylarda genelde ön plana çıkardı. Artık bu yeni anlaşma ile LG’nin HTC’ye rakip olacağını söyleyebiliriz.

Bang-Olufsen-Beesound

Daha öncelerden de, Bang & Olufsen firması Samsung’la da çalışmıştı.

 LG G5‘te Snapdragon 820 çipsetin kullanılacağın kesinleşti ve 5.5 inç QHD ekranı üzerinde barındıracak olan G5 bakalım söyleyemediğimiz başka hangi özellikleri üzerinde barındırmış olarak kullanıcılara sunulacak. Yakın bir zamanda tam detay bilgileri sizlere paylaşacağız. telefon almadan önce mutlaka yeni gelişmeleri bizden takip ediniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here