Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG Google Nexus 5 Aldırtacak 5 Neden!

LG Google Nexus 5 Aldırtacak 5 Neden!

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

Size Google’ın gemisi Nexus 5 aldırtacak 5 neden!

Nexus 5, Google’ın LG ile beraber yaptığı telefonu. Türkiye’de çok fazla kullanılmamasına rağmen Android kullanan arkadaşlar Play Store’da önizlemelerin Nexus 5 ekranından olduğunu hatırlayacaktır. Şimdi size neden nexus 5 sahibi olmalıyım? sorusunun 5 cevabı.

Çünkü ucuz!

LG Google Nexus 5, Türkiyede 1.300 lira satış fiyatıyla satılmaktadır. Sony, Samsung ve Apple’a göre fiyatı oldukça düşüktür. Bu, Nexus 5 almanız için güzel bir sebep.

Saf Android deneyimi!

Android, Google ürünü olduğu için Nexus 5’te Android’in hantallığı yok. Telefonunuzu bozulmadan uzunca bir süre kullanabilirsiniz. Nexus 5’i ben de kullanıyorum ve telefona ne kadar yüklenirsem yükleneyim, şu ana kadar aldığım en büyük hata zorunlu uygulama kapatmaydı. Telefonu kapatıp, açmama gerek kalmadı. Ve inanın bana, Samsung, Sony’deki Androidin kat kat daha iyisi. KitKat sürümü resmen bu telefon için çıkarılmış.

Çünkü Hızlı!

Androidin saflığı konusuna değinmiştik. Peki oyunları, uygulamaları 0 takılmayla ve çok hızlı bir şekilde açmaya ne dersiniz? Oynadığım büyük boyutlu ve grafikli oyunlar örneğin: Asphalt 8, sıfır takılmayla ve inanılmaz bir hazla beraber gelmektedir! Telefonunuzla dokunmanın hazzını kesinlikle alacaksınız!

Şık Tasarımlı!

Google Nexus 5, şık tasarımıylada dikkat çekmektedir. Arka kapağı parmak izi bırakmaz ve telefonunuzu tek ellede kullanabilirsiniz. Görünüşü, telefonu elinize aldığınızdan itibaren hoşunuza gitmeye başlayacaktır. Sizi ilk tavlayacağı özellik şık tasarımı diyebiliriz.

Google Uygulamaları!

Telefon Google uygulamalarıyla birlikte geliyor. Kendisi Google klasörü oluşturmuş ve hepsi orada. Hangouts’u kullanmanın keyfine varabilir, Google Camera’nın muhteşem özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Google, kendi uygulamalarını sürekli geliştirmekte ve yenilikler katmaktadır.

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz