LG Optimus F6 için KitKat yayınlandı

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde neredeyse her saniye her dakika yeni cihaz üretimi gerçekleştirilmekte, kullanıcılar cihazları raftan alıp kasaya giderken dahi cihazın üst versiyonunun tanıtıldığı teknoloji dünyası bugün LG’nin pek bilinmeyen modeli Lg Optimus F6 için Android 4.4.2 KitKat yayınlandığını duyunca şaşıracak.

Her ne kadar orta düzey bir akıllı telefon olsa dahi kullanıcıları hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan LG bu telefonunu yani F6 kod adlı telefonunu Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile beraber kullanıcılara sunmuştu.

Android 4.4.2 KitKat geldi.

Kullanıcıların sürekli olarak hangi cihazlar için yayınlanacağını merak ettikleri Android işletim sisteminin son sürümü veya sürümleri olan Android 4.4 güncellemesi son olarak LG F6 için yayınlandı.

Bu güncelleme ile beraber kullanıcılar cihazlarında ekrana çift tıklayarak ekranı aydınlatma, beyaz durum çubuğu simgeleri, performans arttırmaları, pil düzeyinde düzeltmeler, kablosuz yazıcı desteği, gibi özelliklere sahip oluyorlar.

Eğer sizlerde bir LG Optimus F6 cihazına sahipseniz güncellemeyi OTA üzerinde 544MB boyutuyla indirip cihazınıza otomatik olarak hiçbir veri kaybı yaşamadan kurabilirsiniz.

LG

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0