Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG Signature OLED R TV Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

LG'nin 87.000 dolara satılan yeni katlanabilir televizyonu tanıtıldı. Gelin bu muhteşem teknolojiye birlikte göz atalım.

-

İlk kez CES 2018‘de sergilenen LG‘nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak uçuklatacak bir fiyata satılıyor. LG’nin yeni katlanabilir televizyonu tamı tamına 87.000 dolar fiyat etiketine sahip.

LG Signature OLED R, 65 inç OLED ekranın alüminyum tabana tamamen girebilmesi açısından benzersiz bir televizyon. Bu aslında birkaç farklı ekran boyutuyla çalışmasına izin veriyor.

Tam görünüm 65 inçlik bir görünüm sağlarken, çizgi görünümü ekranın yalnızca üst kısmını gösteriyor ve sıfır görünüm ekranı tamamen gizli tutuyor. Muazzam!

Bu, güçlü ses sistemini toplam 100W çıkış gücüne sahip 4.2 kanallı hoparlörlerle kullanabilmeniz için bulunuyor. Televizyona bir Bluetooth hoparlörü bağlayabiliyorsunuz.

Sıfır görüş modu ise OLED’in gereksiz yere çalıştırılmasını önlüyor. Hat modu da 5 görünümü etkinleştiriyor: Müzik, Saat, Çerçeve, Ruh Hali ve Ev Panosu.

LG Signature OLED R TV, şirketin Gyeongbuk’taki Gumi TV fabrikasında üretildi. Lüks bir eşya olarak konumlandırıldığı için, usta zanaatkarlar aslında işin bir kısmını elle yaptılar.

Danimarkalı tekstil şirketi Kvadrat, hoparlörleri örten ve Signature Black, Moon Grey, Topaz Blue ve Toffee Brown renklerde mevcut olan kumaşı sağlıyor. Televizyonun tabanı ise alüminyumdan yapılmış ve isterseniz üzerine yazı yazdırabiliyorsunuz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakLive LGe

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here