Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG V10 İsteneni Veremedi !

LG V10 İsteneni Veremedi !

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Güney Kore’de satışa çıkan LG V10 modelinin satışları hiç iyi gitmiyor. LG G4 ve G Flex 2’ye oranla az bir satışa ulaşan LG V10, rakiplerinden biri olan Samsung’un da gerisinde kaldı.

LG’nin teknik özellikleriyle gözleri üzerine çeken telefonu LG V10, satışa sunulduğu Güney Kore’de beklenen rakamlara erişemedi.

LG ve Samsung’un merkezi olan Güney Kore’de yapılan satışlar iki firma içinde büyük önem taşıyor. Bunun yanında Güney Kore’nin teknolojiye çok hızlı adapte olduğunu ve cihaz değiştirme sıklığının çok yüksek olduğunu belirtebiliriz, bu yüzden bu ülkede elde edilen satış rakamları oldukça önemli.

LG’de İşler İyi Gitmiyor

LG V10, yayınlanan haberlere göre Güney Kore’de en çok satılan ilk 10 telefonun arasına adını yazdıramadı. Satışa sunulmasının üzerinden geçen haftalara rağmen cihazın ilk 10’da yer almayışı, V10 için pek iyi bir haber değil.

LG G4 Bekleneni Veremedi !

LG markasını temsil eden en önemli model şüphesi LG G4, dünya çapında 12 milyon adet satış hedefinin altında kalması da LG’nin kötü durumunun bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

LG’de İşler İyi GitmiyorÖn

LG G Flex 2 ve LG G4 modelleri Güney Kore’de V10’dan daha iyi sonuçlar elde etmiş olsa da V10 ancak en çok satılan 15. model olarak kendine yer bulabildi. Bir genelleme yapacak olduğumuzda LG’nin 3 tepe modeli için de satış rakamları iç açıcı durmuyor.

En Çok Satılan Model Note 5
LG V10

Açıklanan rakamlara göre Güney Kore’de en çok satış rakamına ulaşan telefon Samsung Galaxy Note 5, 8 haftadır en çok satılan telefon olma özelliğini koruyan Note 5’in satışlarına iPhone 6S modellerinin de dahil olmasıyla LG V10’un ilk 10 arasında kendine yer bulması oldukça zor duruyor.

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz