Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG V20 Avrupa'da Satılmayacak!

LG V20 Avrupa’da Satılmayacak!

-

LG’nin kısa süre tanıtmış olduğu LG V20 telefonu San Francisco’da özel bir etkinlik ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. LG V20 için gelen haberlerde Avrupa’da satışı olmayacak denildi!

LG’nin kısa bir süre önce tanıtmış olduğu V20 model cihazı özellikleri ve tasarımı olarak oldukça iddalı bir cihaz olduğunu görmüştük. LG G5 ve V10 model cihazların karışımlarından çıkan bir cihaz olduğu ve şık bir tasarım ile geleceği için kullanıcıları oldukça fazla etkilemiş ve satış günü bekleniliyordu! Ancak son gelen bilgiler herkesi üzdü. Gelen bilgilerde Avrupa’da satışı olmayacak denildi.

lg-v20-6334-001

Ken Hong’dan Açıklama!

LG’nin Küresel İletişim Başkanı olan Ken Hong’un “LG V20, Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde satışa çıkacak.” açıklamasından yola çıkarak bu konuya varılan durumda Türkiye için bir netlik bulunmuyor.

c9e9fc4ce40e21920b379e5d2bd6f9638974411e

LG V20 Türkiye’de nasıl bir satış stratejisi uygular bilmiyoruz. Ancak son gelen haberlerde LG’nin web sitesine girdikten sonra dil ve bölge seçeneklerinden görünen Türkiye’nin Orta Doğu ve Afrika bölgesine dahil edilmiş olmadı. Bu durumda Ken Hong açıklamalarında Orta doğu bölgesine dahil edildiğimiz için V20’nin satışı Türkiye’de gerçekleşecektir dedi.

Şuan Türkiye için resmi bir açıklama gelmedi. LG V20‘nin satılıp satılmayacağı bilinmiyor. Ancak görünüşe göre Avrupa’da LG V20 satılmayacak!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here