LG V20 Konsepti!

Eylül ayı içerisinde resmi olarak tanıtılmasının ardından piyasaya sunulması beklenilen LG V20 hakkında her dakika bir başka sızıntı geliyor. Tüm gelen sızıntılar bir araya getirilerek V20 konsepti yapıldı.

LG’nin yeni amiral gemi cihazı olacak olan LG V20 üst seviye bir cihaz olarak Eylül ayında tanıtılacak. Tanıtımına az bir süre kala DBS Team tarafından bir konsept çalışması yapıldı ve paylaşıldı.

lg-v20-concept-dbs-team-design

LG V20 Konsepti!

tarafından paylaşılmış olan konsept çalışmasında V20 ön ve arka yüzünde çift kamera ile geliyor. Kısa süre önce tanıtılan Note 7’de görülen iris tarayıcı unutmayan DBS Team ön ekranda ikinci kamerayı unutmamışlar. Cihazın ön yüzünde bulunan LG logosu üzerinde bir parmak izi okuyucu yer alıyor.

Tasarımcılar 5.7 inç büyüklüğüne sahip Quad HD bir ekrana yer vermişler. Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkarak kullanıcılar ile buluşan cihaz gayet mükemmel duruyor.

Ayrıca LG V20, suya karşı oldukça dayanıklı. Özellikle suda fotoğraf çekme meraklısı olan kullanıcılar için ideal bir telefon. Ancak bu bir konsept çalışması olduğundan dolayı gerçek modeli daha farklı olabilir. Bu video ve görseller yüzde yüz gerçeklik sunmuyor.

Kısa süre içerisinde daha fazla sızıntının gelmesi ile beraber LG V20’nin gerçek tasarımı da elbette gelecektir. Merakla bekleyen kullanıcılar için ufak bir haber daha verelim. LG V20 Eylül ayı 14-19 arasında tanıtılacağı gibi duyumlar aldık. Bu tarih tabi değişebilir. Merakla bekliyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0