LG V20 Ne Zaman Satın Alınabilecek?

Tasarım ve teknik detayları neredeyse tamamen kesinleşen LG V20’nin satış tarihi hakkında da ilk bilgiler alındı. Detaylar haberimizde.

Eylül ayının ilk haftası mobil pazar için son derece hareketli olacak. IFA 2016’da tanıtılan birçok ürünün yanında LG, 6 Eylül’de merakla beklenen yeni ürünü V20’yi tanıtacak. Bir gün sonrasındaysa Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımını yapacak. Bu yüzden LG’nin yeni bir telefon tanıtmak için yanlış bir tarih seçtiğini söyleyebiliriz.

Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle çıkış yapacak olan ilk akıllı telefon olacak LG V20 ile ilgili bir süredir sızıntılar karşımıza çıkıyor. Tasarım detayları ve teknik özellikleri önemli ölçüde belirlenen üst seviye telefonun bu kez tanıtımı hakkında ilk bilgiler geldi.

LG V20 Ne Zaman Satın Alınabilecek?

LG V20 Satış Tarihi Belli Oldu!

Twitter’da başarılı güvenilir kaynaklardan alınan bilgilere göre LG V20 Avrupa’da yılın son çeyreğinde satışa çıkacak. Bu bilgiye göre Avrupalı kullanıcılar LG V20’yi aralık ayında satın alabilecekler.

Benzer bir iddia da Android Police sitesi tarafından gündeme getirilmişti. LG V20 Android 7.0 ile çalışacak ilk telefon olsa da, HTC markasını taşıyan yeni Nexus veya yeni ismiyle Pixel telefonlardan daha sonra satışa çıkacak.

LG V20 Teknik özellikleri

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0