Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG yeni bir Nexus 6 çıkartmayacak!

LG yeni bir Nexus 6 çıkartmayacak!

-

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim...

LG için bu sene Nexus 6 üretimde görünmüyor

LG’nin iletişim direktörü Ken Hong’a göre, duyurulduğu üzere yakın gelecek içerisinde bir Nexus 6 cihazı görünmüyor. Kullanıcılarının merakla beklediği LG serisinin yeni cihazı vermiş olduğu ropörtajlardan da anlaşıldığı kadarıyla bu sene amiral gemisi olarak mobil dünya okyanusuna açılamayacak.

LG’nin iletişim direktörü tam olarak net bir ifade ile Google’ın yeni bir Nexus 6 projesi olmadığını dile getirmekten de kaçınıyor. Tüm bu yaşananlar göz önüne alındığında ise ortaya tek bir sonuç çıkıyor. Bu senenin Nexus 6’sı kullanıcılarının beklediğinden çok daha uzun bir süre sonra akıllı telefon pazarına giriş yapabilir.

Diğer merak uyandıran konu da eğer LG yeni bir Nexus telefonu yapmayacak ise, bu sefer firmanın yeni hamlesi ne olacak. Dedikodulara bakılırsa da eğer LG pazar üzerine gerçekten güzel bir hamle yapacak ancak sadece doğru zamanı bekliyor. Daha net bilgiler için herkese biraz zamanın lazım olacağı kesin. Bakalım LG’nin bir sonraki hamlesi neler olacak?

-- Reklam --

Downloading Do Not Turn Off Target Sorunu Nedir? Nasıl Çözülür?

Android akıllı telefonlar günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Bazen bu akıllı cihazlarda sorunlar meydana gelebiliyor. Bugünkü yazımızda sizlere Android akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.