LG yıl içerisinde satış rekoruna ulaşmayı hedefliyor

LG, 2014 yılı içerisinde satış rekoru kırmaya hazırlanıyor

LG kısa süre içerisinde çıkartmış olduğu cihazları ile birçok tüketicinin dikkatini çekmeyi başarmış olan markalardan birisi. Geçtiğimiz çeyrek içerisinde son derece etkili rakamlara ulaşabilmeyi başaran LG’nin bu sefer ki hedefe yıl sonuna kadar şimdiye kadar ki satış rekorlarına ulaşabilmek. Tabi bu rekora ulaşabilmek için toplamda 14.5 milyon kadar cihazını tüketici ile buluşturması gerekecek.

Geçtiğimiz sene içerisinde de etkili bir çıkış yapan LG bu sefer yeni amiral gemisi ile birlikte aslında bu hedeften çok da uzakta sayılmaz. Tabii, LG G3 ile birlikte de bu rakama hemen ulaşıp ulaşamayacağı büyük merak konularından birisi.  LG’nin yıl içerisinde büyük satış rakamlarına ulaşabilmesinde etkili olacak etkenlerden birisinin de Apple’ın geç kalışı olduğu ap açık ortada. Nitekim geciken iPhone 6 ürünleri ile birlikte tüketiciler farklı tezgahlara kayıyor. Samsung’dan yana tercihini kullanmak istemeyen herkesin ilk tercihi de elbette LG oluyor.

Bakalım LG planladığı gibi 2014 yılının sonuna kadar istediği satış miktarlarını elde edip, yeni bir satış rekoru ile yoluna devam etmeyi başarabilecek mi?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0