Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG'den Telefonlardan Bağımsız Çalışan Akıllı Saat

LG’den Telefonlardan Bağımsız Çalışan Akıllı Saat

-

LG firması akıllı saatlerin özelliklerini biraz daah artırıyor. Bildiğiniz gibi akıllı saatler oldukça beğenilen bir yapı olsada kullanıcılar genel olarak telefondan bağımsız olmadığı için akıllı saatleri yoğun eleştiri altına alırlar. Bu durumdan faydalanıp pazarda öne çıkmak isteyen LG ise telefonlardan bağımsız akıllı saat üretecek

LG’nin üreteceği akıllı saatin kendine özel bir sim kartı olacak ve bu sim kart tamamen telefona ait olacak. Yani telefondan konuşabilecek, mesaj çekebilecek gerekli bildirimleri telefonlarınızdan alıp gönderebileceksiniz. Hiçbir şekilde telefona ihtiyacınız olmayacak ve bu akıllı saatin bu özelliklerinin olması kullanıcıları oldukça memnun edecek diyebiliriz. Özellikle şimdiden bile beğenenlerin sayısı gittikçe artmış durumda.

Şuana kadar üretilecek olan akıllı saatlerin en farklısı olacak diyebiliriz. Çünkü bu zaman kadar ilk kez kendine ait sim kart yeri olan ve telefonlardan bağımsız olarak çalışabilen bir akıllı saat üretilecek. İçerisinde son model akıllı telefonlar gibi çıkarılamayan bir bataraya bulunacak. Bu bataryayı siz söküp takamayacak veya telefoncunuza yaptıramayacaksınız. Aynı bildiğiniz akıllı telefonlar gibi akıllı saatinizi garantiye vereceksiniz ve gerekli batarya değişim işlemlerini bu garanti firmanız çerçevesinde garanti sürenize göre ücretli ya da ücretsiz olarak değiştirebileceksiniz.

LG Lancet'de Windows Phone desteği

Akabinde bu akıllı saat’de Bluettoth 4.0 bağlantısı bulunacak ve bununlada kalmayıp akıllı saatin telefondan bağımsız şekilde çalışabilen bir wifi özelliği olacak. Bu eşsiz özellikleri sayesinde LG’nin akıllı saati diğer firmaların akıllı saatlerine oranla daha ön planda çıkış yapacak bir akıllı saat gibi görünüyor. Birde 3.5 milimetre boyunda bir kulaklık girişi olacağını duyduğumuz akıllı saat’de yok yok. Saat hakkında sistemsel olarka detaylar verilmedi ve işletim sisteminin ne olacağı gibi detaylarda verilmedi.

Ancak şunu belirtmek istiyoruz ki LG’nin üreteceği akıllı saatin sim kart desteği her operatör’e özel olmayabilir. Hatta sadece Verizon isimli GSM şirketine ait olabilir. Çünkü alınan bazı evraklarda Verizon GSM firmasının logolarını çokca gördük ancak şunu belirtmek isteriz ki eğer gerçekten böyle birşey olursa LG büyük hata yapar diyebiliriz. Çünkü o kadar özelliğini saydığımız sim kart destekli akıllı saat hiç olma ihtimali var.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here