Lumia 1020 14 Eylül’de bitiyor

Evleaks teknoloji dünyasına bomba gibi bir haberi Twitter üzerinden paylaştı, Nokia tarafından geçtiğimiz aylarda üretilen ve kamerasıyla dikkatleri üzerinden düşürmeyen Nokia Lumia 1020 hakkında kötü haber sızıntı devi Evleaks tarafından geldi.

Nokia Lumia 1020 üretimi durdurulabilir.

Teknoloji dünyasının en büyük sızıntı kaynağı olarak görülen ve teknolojiyi nasıl bu kadar yakından takip ettiği merak edilen Evleaks bugün attığı yeni bir tweette Nokia Lumia 1020’nin 14 Eylül tarihinde sonunun geleceği açıklandı.

Tam net bilgi vermeyen sızıntı devi Evleaks Nokia Lumia 1020 kod adlı cihazın 14 Eylül tarihinde son bulacağını açıkladı, son bulmanın nasıl olacağını merak eden kullanıcılar Evleaks’a sorular yöneltti ancak Evleaks maalesef hiçbirini yanıtlamadı.

Bu son bulmanın cihazın üretiminin durdurulması ile son bulacağı tahmin ediliyor, 2000 Türk Lirası gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip olan ve Nokia Lumia 1520 gibi bir cihazın fiyatı ile aynı olan cihaz maalesef tercih edilmiyor, bakalım sızıntı devi Evleaks ilerde yeni bilgiler verecek mi?

Sizce Nokia Lumia 1020 üretimi durdurulur mu? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0