Ana SayfaTeknoloji HaberleriLumia 1020 14 Eylül'de bitiyor

Lumia 1020 14 Eylül’de bitiyor

-

Renault, Renault 4’ü crossover EV konsepti olarak canlandırıyor

Renault, şimdiye kadarki en popüler modellerinden birinin halefi olan Renault 4 veya bazıları tarafından 4L...

Evleaks teknoloji dünyasına bomba gibi bir haberi Twitter üzerinden paylaştı, Nokia tarafından geçtiğimiz aylarda üretilen ve kamerasıyla dikkatleri üzerinden düşürmeyen Nokia Lumia 1020 hakkında kötü haber sızıntı devi Evleaks tarafından geldi.

Nokia Lumia 1020 üretimi durdurulabilir.

Teknoloji dünyasının en büyük sızıntı kaynağı olarak görülen ve teknolojiyi nasıl bu kadar yakından takip ettiği merak edilen Evleaks bugün attığı yeni bir tweette Nokia Lumia 1020’nin 14 Eylül tarihinde sonunun geleceği açıklandı.

Tam net bilgi vermeyen sızıntı devi Evleaks Nokia Lumia 1020 kod adlı cihazın 14 Eylül tarihinde son bulacağını açıkladı, son bulmanın nasıl olacağını merak eden kullanıcılar Evleaks’a sorular yöneltti ancak Evleaks maalesef hiçbirini yanıtlamadı.

Bu son bulmanın cihazın üretiminin durdurulması ile son bulacağı tahmin ediliyor, 2000 Türk Lirası gibi oldukça yüksek bir fiyata sahip olan ve Nokia Lumia 1520 gibi bir cihazın fiyatı ile aynı olan cihaz maalesef tercih edilmiyor, bakalım sızıntı devi Evleaks ilerde yeni bilgiler verecek mi?

Sizce Nokia Lumia 1020 üretimi durdurulur mu? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

En iyi ve en kullanışlı 11 Android widget’ı

Apple'ın iOS 14'teki widget uygulamasından sonra Microsoft, Windows 11 güncellemesi ile trendi takip etti. Bu durum, Android de dahil...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.