Lumia 635 4 Temmuz’u ABD’de indirim ile kutlayacak

Lumia 635 bugüne özel $119.95

ABD için en önemli milli kutlamalardan biri olan 4 Temmuz da markalar da ürünlerini daha çok tüketici ile buluşturabilmek adında önemli hamleler atıyor. Bu hamlelerden birisi de eski dünya devi Nokia’dan geldi. Nokia, 4 Temmuza özel olarak Nokia Lumia 635’in fiyatını 119.95 Dolar’dan sundu. Ayrıca cihazın yanında taşınabilir batarya ve araç şarj cihazı da ekstra olarak sunuldu.

Taşınabilir bataryalar üç farklı seçeneğe sahip ve 2,200 mAh kapasitesinde müşteriye sunuluyor. Hem Windows 8.1’i kullanan bir cihaz olması hem de Snapdragon 400 işlemcisine sahip olması Lumia’yı aslında oldukça alınabilir bir telefon haline getiriyor. Tabii, maalesef bizler Türkiye kullanıcıları olarak bu yayınlanan fırsattan yararlanamıyoruz.

Ancak öyle umulur ki yakın gelecek içerisinde artık diğer telefon devleri de dahil olmak üzere ülkemizin resmi bayramlarında tüketicilere çok daha cazip gelecek olan ürünler sunacaktır. Bekleyelim ve görelim, bu arada eğer Lumia 635 satın almak istiyorsanız orta sınıf cihazların arasında en öne çıkan cihazlardan birisi olduğunu da sakın aklınızdan çıkartmayın.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0