Ana SayfaTeknoloji HaberleriLumia 930 17 Temmuz'da Birleşik Krallık için satışa çıkıyor

Lumia 930 17 Temmuz’da Birleşik Krallık için satışa çıkıyor

-

WILD HEARTS’tan Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden fazla oyun çıkmakta bu oyunlar arasında yerini alan WILD HEARTS çıkmadan önce oldukça...

Nokia tarafından kısa bir süre önce tanıtılan ve tasarımı ile kullanıcıların dikkatini çeken Nokia Lumia 930 ilk olarak Birleşik Krallık’ta satışa çıkıyor, Nokia’nın amiral gemi modeli olan Lumia 930 17 Temmuz tarihinde Birleşik Krallık için satışa çıkıyor.

Metal gibi görünen ve harika renkler ile süslenmiş olan akıllı telefon 600 Euro ile satışa sunulacak, henüz tam olarak satışa çıkmamasına rağmen hakkında oldukça iddia bulunan Lumia 930 17 Temmuz tarihinde satışa çıktığında tanıtım videolarında artış olacağı kesin.

Türkiye için bilgi yok.

Cihazın dünya çapında satışa çıkacağı tahmin ediliyor ancak Türkiye için satışa ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor, eğer cihaz Türkiye için satışa sunulursa 2000TL ve daha üstü bir fiyat bekleniyor.

 

-- Reklam --

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de bir YouTube kanalı açmaya...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz