Lumia 950 XL üst düzey kamera performansıyla etkiledi

Microsoft yeni ürünlerinde üst düzey performans yaşayacaksınız garantisiyle başlatığı tanıtımlarında haklı çıkmaa başladı. Lumia 950 XL makro’dan ilk performans raporları gelirken beklentilerin üzerinde bir güç sergiledi.

Microsoft’un geçtiğimiz haftalarda düzenlediği etkinlikte görücüye çıkan yeni akıllı telefonu özellikle geliştirilmiş kamera yetenekleriyle ön plana çıkan Lumia 950 XL‘in yeni bir fotoğraf örneği yayınlandı. Birkaç hafta önce Lumia 950 XL’in SLR kalitesinde fotoğraf makinelerinden daha kaliteli çekimler yapabileceği söylenmişken o iddiaları doğrular nitelikte bir görüntü paylaşıldı öncesinde ise Microsoft bazı örnek fotoğraflar göstererek iddiaları doğrulamak istemişti. Son yayınlanan görsel ise cihazın makro yeteneğini gözler önüne seriyor.

Microsoft’un kamera bölümünde çalışan Juha Alakarhu, Instagram’da Lumia 950 XL’in makro modunda çekilmiş bir görseli özel hesabında paylaştı. Yaprak üzerinde bulunan damlacıkların görüldüğü fotoğrafta en ince detayların dahi görülmesi kamera performansının ne kadar iyi olduğunu gösteriyor. Yorumlarda da Amerika’da kullanmaya başlayan kişilerden büyük övgüler gelmeye devam ediyor. Fotoğraf üzerinde oynama yapılmadan paylaşıldıysa en kaliteli kameraya sahip telefonun Lumia 950 XL olacağını söyleyebiliriz. Genel olarak telefonun piyasalara sunulması 2016 başlarında olması planlanılıyor.
üst düzey performans

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0