Mac mini yenilendi! İşte yeni Mac Mini özellikleri ve fiyatları

Önceki hafta tanıtılan beklenen yeni ürünlerden biri de Mac mini oldu. Apple etkinliğini canlı olarak anlattığımız haberimizde de görmüşsünüzdür. Şimdi ise Mac mini ile ilgili detayları ve fiyatları ile karşınızda

Mac mini yenilendi ve fiyatı ucuzladı.

Uzun yıllardır yenilenmesi beklenen Mac mini cihazı sonunda yenilendi. Üstelik fiyatına da indirim geldi. Aşağıda ürün özelliklerini ve yeni fiyatlarını görebilirsiniz. Ayrıca Apple Store üzerinden de satın alabilirsiniz.

Mac mini yenilendi

Mac mini‘nin 3 yeni versiyonu arasından istediğinizi hemen şipariş verip hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Artık Türkiye’de de bir Apple store var.. Eğer ki normal bir kullanıcı iseniz, amacınız sadece film, müzik indirip izlemek veya internette sörf yapmak ise 1.4 GHz versiyonunu 1.500 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

Yok ben biraz daha güçlü bilgisayar istiyorum arasıra video editlerim, grafik düzenlemeleri yaparım, photoshop v.s kullanırım diyorsanız 2.6 GHz hızındaki 2. versiyonu 2.000 TL’ye satın almanızı öneriyoruz.

Olmuşken en iyisi olsun fiyatı da çok önemli değil, ben bilgisayarın hızlısını severim diyorsanız o zaman 2.8 GHz hızındaki performans canavarını almanızı tavsiye ederiz. Bu bilgisayar için ise 3.000 TL ‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Bu performans canavarı cihazda 1 TB Fusion Drive

Mac-mini-2014

Bu minik kasanın içerisinde devasa gücün yattığını unutmayın. İsterseniz Apple Mac Mini cihazınızı daha da geliştirebiliyorsunuz. Örneğin i7 işlemci, SSD sabit disk ya da 16 GB Ram ile donatabilirsiniz.

Son olarak eğer bu cihazı almaya karar verirseniz yanında kullanmak için Apple’ın kendi ürünü olan aşağıdaki aksesuarları da almanızı öneririz. (klavye ve mouse)

Klavye-mouse-apple

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0