Ana SayfaTeknoloji HaberleriMafia 3, Steam Türkiye'den Kalktı!

Mafia 3, Steam Türkiye’den Kalktı!

-

Büyük bir merakla beklenen Mafia 3 bu sabah Steam’den kaldırıldı. İşin garibi oyun sadece Steam Türkiye’de kaldırıldı. Detaylar haberimizde.

Bugün Mafia III’ü ön sipariş ile satın almayı planlayanlar oyunu Steam’de bulamadı. 89 lira gibi uygun bir fiyattan satışa sunulan oyunu şuan Steam üzerinden satın almak mümkün değil.

Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games’in dağıtımını üstlendiği Mafia III’ün ülkemizde geniş bir kitlesi bulunuyor. Yurtdışında 59 dolardan satılan Mafia 3, ülkemizde 89 liradan satışa sunulmuştu fakat bu durum değişecek gibi duruyor.

Mafia 3 Yeni Fiyatı Bekleniyor

Mafia 3, Steam Türkiye'den Kalktı!

Steam’de TL kullanılmaya başlandığında 2K Games, Ubisoft ile beraber ciddi bir yüksek fiyat politikası uygulamaya başlamıştı. Bu durum büyük tartışmalara sebep olmuş ve bu durumda ülkemizdeki dağıtıcıların da payı olduğu öngörülmüştü.

Mafia III‘ün Türkiye’de tekrar ön siparişe sunulması bekleniyor fakat 89 liradan geri dönmesi mucize olacaktır. Bunun dışında ufak bir ihtimal de olsa bu durum sadece bir hata olabilir ve oyun tekrar aynı fiyatından satışa sunulabilir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here