Markafoni ve Microsoft Beraber Çalışıyor

Markafoni ile Microsoft, yıla e-ticareti değiştirerek başlıyor. Microsoft’un bulut bilişim teknolojisi ile e-ticaret uygulamalarını kullanarak, kendi alt yapısını güçlendirmiş olan Markafoni, müşterilerini Bulut AVM adlı yeni bir alışveriş sistemine davet etmekte. Bu sayede Türkiye’deki e-ticaret anlayışına yeni bir dinamizm kazandırıyor. Bu iş birliği sayesinde, Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformunun oluşturulacağı söyleniyor. Bu yeni oluşturulacak olan platformun moda şirketlerinin kullanımına sunulacağı belirtiliyor.

Markafoni ve Microsoft El Ele

Microsoft Türkiye ile yapılan iş birliği ile moda markalarının yatırımlarını bilinçli yaparak bu platformda doğru şekilde hareket etmelerini sağlayacaklarını söyleyen Markafoni yetkilileri, bunların yapılmasının pazarın büyümesi açısından da önemli olduğunu da söylediler. Bu sebeple Markafoni ve Microsoft Türkiye, bu sektörde yapacakları ilerlemelerin şimdiden kendilerini heyecanlandırdığını söylemekten geri kalkmadılar.
sddefault

Bu yapılanların asıl amacının Markafoni’yi Microsoft’un global anlamda bağımsız tedarikçisi haline getirmek olduğu da bilinen gerçekler arasında yer almaktadır. Microsoft Türkiye CEO‘su olan Tamer Özmen, Markafoni’yi bu alanda liderliğe geçmesi için yardımcı olacaklarını ifade etti ve ayrıca Markafoni’yi Microsoft’un Global Bağımsız Yazılım Tedarikçileri arasında görmeyi istediklerini söyledi. E-ticaret pazarının kendi içerisinde barındırdığı fırsatlar da Microsoft Türkiye’nin böyle bir alanda yatırım yapmasının sebeplerindendir. Türkiye’de 35 milyondan fazla internet kullanıcısının olması, kredi kartlarının kullanımı açısından da Avrupa’da İngiltere’den hemen sonra ikinci sırada yer alıyor olmamız ve lojistik alt yapımızın sağlam olması sebeplerinden dolayı ülkemizdeki e-ticaret oldukça hızlı gelişmektedir. Microsoft da bu faktörlerden yararlanarak e-ticaret ile teknolojiyi buluşturup, Türkiye ve Dünya adın ayeni bir başarının oluşumuna yardımcı olmak istiyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0