Ana SayfaTeknoloji HaberleriMeizu Akıllı Saatler Yolda - Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Meizu Akıllı Saatler Yolda – Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Şirketin hibrit olmayan ilk akıllı saati, bu yılın son çeyreğinde piyasaya sürülecek...

-

Meizu akıllı saatler hangi özelliklere sahip olacak ve çıkış tarihi ne zaman olacak? Büyük akıllı telefon üreticilerinin çoğu akıllı saat segmentine girdi. Şimdi ise Çinli üretici Meizu da kendi akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Üstelik şirket birden fazla saati aynı anda piyasaya sürecek

Meizu akıllı saatler isim bakımından biraz sıradan duruyor. Şirket, Meizu Smartwatch veya “Flyme for Watch” adlı yeni bir Weibo hesabı kaydettirdi. Üstelik bu hesap Weibo platformunda onaylanmış ve doğrulanmıştır. Şirket ayrıca ilk ürünün bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Önceki raporlar, şirketin Temmuz ayında Meizu Watch ve Flyme for Watch isimlerinde ticari markalaşma işlemine başvurduğunu öne çıkarmıştı. Peki Flyme nedir? Flyme, şirketin Android cep telefonlarında kullanılan bir arayüz olarak şirket tarafından geliştirildi.

Meizu Akıllı Saatler Yolda - Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Ek olarak Flyme OS’nin sekizinci yıldönümü posterinde şirket tarafından bir akıllı saat ön plana çıkmıştı. Ancak akıllı saatler hakkında şimdilik bir bilgi resmi olarak açıklanmadı.

Şirket, ‘Meizu Smart Watch Mix‘ ya da diğer adı ile ‘Meizu Light Smartwatch‘ adlı hibrit bir akıllı saati daha önce piyasaya sürmüştü. Buna karşılık söz konusu Meizu Watch, şirketin ilk gerçek akıllı saati olacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakDroidNews

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here