Ana SayfaTeknoloji HaberleriMeizu M3 Note Rekor Kırdı!

Meizu M3 Note Rekor Kırdı!

-

Meizu’nun giriş/orta segment telefonu olarak tanıttığı M3 Note Çin’de satış rekoruna imza attı Meizu M3 Note modeli dakikalar içerisinde stoklarını eritti. Detaylar haberimizde.

Fiyat/performans telefonları dendiğinde akıllara gelen ilk firmalardan biri olan Meizu, geçtiğimiz günlerde tanıttığı segmentine göre üstün özelliklere sahip olan giriş/orta seviye akıllı telefonu M3 Note’u ülkesi olan Çin’de kullanıcılara sundu.

7 dakikada 100 bin Meizu M3 Note

Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen M3 Note yedi dakika gibi kısa bir süre içerisinde 100 bin adet satmayı başardı.

Meizu M3 Note Rekor Kırdı!2

Kısa sürede stokları eriyen M3 Note için firma 18 Nisan tarihinde yeni bir satış açacak. Meizu M3 Note’un 2GB RAM modeli 125 dolar, 3GB RAM modeliyse 155 dolardan satışa sunuldu.

Geçtiğimiz yıl toplamda 20 milyon telefon satmayı başaran Meizu için kısa sürede elde edilen 100 bin adet satışın oldukça başarılı bir istatistik olduğunu söyleyebiliriz.

Meizu M3 Note modelinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusundaysa henüz bir bilgi bulunmuyor fakat Türkiye’de bu cihaz 1000TL altında satışa sunulduğu takdirde oldukça satacaktır.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here