Ana SayfaTeknoloji HaberleriMeizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu'nun yeni kablosuz kulaklıkları tanıtıldı. Meizu POP2'nin kardeşi olarak piyasaya sürülen kulaklıklara dair detayları, siz okurlarımız için derledik.

-

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Öte yandan, akıllı telefon üreticisi artık yeni bir kulaklık daha tanıttı. Meizu’nun geçen yıl satışa sunulan kulaklığının üst modeli Meizu POP2s ile tanışın.

Yeni piyasaya sürülen Meizu POP2s, önceki Meizu POP2‘ye göre küçük bir değişikliğe sahip. Yeni model, eski modelle aynı tasarıma ve neredeyse benzer özellikleri beraberinde getiriyor.

İlk olarak farklılıklar hakkında konuşursak, yeni kulaklıkların her biri, eski kulaklığın 5,4 gram ağırlığına kıyasla 5,1 gr ağırlığında.

Ayrıca, yeni model, desteklenen Meizu akıllı telefonlarda Flyme hızlı çift işlevini ve aramalar için cVc gürültü azaltma algoritmasını (ENC – Elektronik Gürültü Engelleme) destekliyor.

Yukarıda belirtilen değişikliklerin yanı sıra, yeni Meizu POP2S kulaklıkları, Meizu POP2 ile aynı diyebiliriz. Bu, Bluetooth 5.0 ile bağlandığı ve diğer modern kulaklıklar gibi USB Type-C kablo ile şarj olduğu anlamına geliyor.

Şirket, 350mAh pil içeren şarj kutusu ile benzer bir 24 saatlik maksimum pil ömrü sunduğunu iddia ediyor. Kulaklıklar 45 dolar fiyat etiketi ile müşterilerini bekliyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here