Mercedes VS BMW

Güvenli, lüks, rahat ve hızlı otomobil dünyasında bir dev olan Mercedes, yeni araba modellerini tanıttı. Bu konuda alanında gerçekten uzmanlaşmış olan firma, ürettiği arabalar ile elit kesimin dikkatini çekmekle beraber, sırf bu firmanın ürettiği araçlara binebilmek için, kredi çekip, sermayesini satıp bu araçları almak için birbiri ile yarışmakta. Bu konuda söz konusu firmanın ürettiği araçların güvenli oluşu da dikkatleri üzerine çekmektedir.

BMW’ye Rakip Geliyor

Bu nedenle bu alanda yaptığı çalışmalara hiç ara vermeden devam eden firma yetkilileri, yeni modellerini de tanıttı. Alanındaki en büyük rakiplerinden birisi olan BMW, ise konfor ile birlikte hızı da araçlarının bünyesinde toplayan, alanında profesyonelleşmiş bir dev firmadır. Bu konuda bu firmaya ait olan BMW X6’ya rakip olarak Mercedes, GLE Coupé’yi, NAIAS – Detroit Motor Show öncesinde tanıttı. Konu ile ilgili düşünecek olursak tam rekabet piyasası nedeni ile aralarında sürekli bir yarış olan bu iki dev firma, bu sayede oldukça rahat, hızlı, güvenli araçlarını da piyasaya sürmektedirler.

Henüz konsept aşamasında tanıttıkları modeller ise tüm insanlar tarafından dört gözle takip edilmektedir. Konu ile ilgili BMW X6’ya rakip olarak üretilen araç, C, E, S-Serisi ve dört kapılı CLS ve CLA coupé modellerinin arasına kendisine has özgün tasarımı ile girmekte ve oldukça konforlu olmasının yanı sıra da oldukça güvenlidir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0