Messenger’a WhatsApp Benzeri Özellik Geliyor!

Facebook’n sohbet uygulaması olan Messenger’a bir yeni özellik ekleyecek. Şuan test ettiği özellik ile Facebook’ta arkadaş olmadığınız kişiler ile iletişimleri kolaylaştırmak adına gelecek.

1 Milyarı aşan kullanıcı kitlesine sahip olan Messenger’a bir yeni özellik geliyor. Facebook uygulamayı sosyal ağdan daha özgür bir uygulamaya çevirmek için bazı yenilikler getirmeye çalışıyor.

Şuan için Facebook arkadaşı olmayan kişiler ile mesaj izni verildikten sonra iletişim kurulurken yeni gelecek güncelleme ile arkadaş olma ve mesaj gönderme izni verme gibi olayları tamamen kaldıracak.

Messenger’a Kişi Ekle Özelliği Geliyor

Messenger’a ayrıca bir yeni özellik gelecek ve bu özellik WhatsApp‘a benzer diyebiliriz. Kişi Ekle özelliği olarak geleceği iddia ediliyor.Bu özelliği test etmek adına çalışmalara başlayan Facebook arkadaş olmayan kişilerin birbirleriyle özgürce iletişime geçmesi adına bazı testleri sürdürmeye devam ediyor.

messengercepkolik

Gelecek özelliğe göre arkadaşımız olmayan bir kişiyi sohbet ekle penceresinde kişi ekle diyerek sohbet etme imkanı sağlayacak. Messenger uygulamasına kişi ekle dediğinizde belirtmekte fayda var. Facebook arkadaşı olmayacaksınız.

Yakın zamanda artık tamamen Messenger’ı farklı bir uygulama olarak göreceğiz. Messenger yeni güncelleme kısa süre içerisinde geleceği düşünülüyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0