Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft 38 Ülkede Etkinlik Düzenleyecek

Microsoft 38 Ülkede Etkinlik Düzenleyecek

-

iPhone’unuzun Yan Düğmesinin Aramayı Kapatmasını Nasıl Durdurursunuz?

‌iPhone‌ cihazınızda bir arama yaptığınızda veya aldığınızda, aramayı bitirmek için istediğiniz zaman ahizenizdeki Yan düğmeye...

Teknoloji devi Microsoft, Windows uygulama mağazasını daha da zenginleştirmek amacıyla dünyanın dört bir tarafında geliştirici etkinliği düzenliyor. Bu büyük organizasyon 38 ülkede ve 60 ayrı şehirde bu hafta sonu gerçekleşecek.

Windows ve Windows Phone için uygulamarın bulunduğu Uygulama mağazasını güncellemek için global çapta adım atmaya hazırlanan Microsoft’un ilk adımı geliştiricileri bir araya toplamak oldu. Dünya genelinde 38 ayrı ülkede yapılacak olan geliştirici etkinliğine 60 şehir ev sahipliği yaptığı gibi bu etkinlikler 2 gün sürecek //Publish/ adlı etkinlikte özellikle modern arayüz uygulamalarına odaklanılacağı bildirildi.

Geliştiricilere destek

Microsoft’tan alınan bilgilere göre, //Publish/ etkinliğinde geliştiricilere bire bir destek verilecek. Microsoft yazılım mühendisleri ve yazılım ekibi, yayıncılara kendi Windows Phone ve Windows 8 uygulama projelerini bitirmek için danışmanlık ve koçluk yapacağını duyurdu.

-- Reklam --

Apple Watch’ınızı iPhone’unuzla nasıl kontrol edebilirsiniz?

‌iOS 16‌'daki Apple Watch Mirroring (Apple Watch Yansıtma) ile Apple, Apple Watch'u daha erişilebilir kılmak için AirPlay kablosuz protokolünü...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.