Ana SayfaAndroid HaberleriMicrosoft Android için iklim uygulaması yayınladı

Microsoft Android için iklim uygulaması yayınladı

-

Afet ve Acil Durum Toplanma Alanını Nasıl Bulabilirim?

Deprem gibi çevreyi olumsuz etkileyen doğal afetlerde güvende olabilmek için gidilmesi gereken Afet ve Acil...

Geçtiğimiz aylarda CEO değişikliğine uğrayan ve bulut tabanlı sistemler ile ilgilenen bir CEO’ya kavuşan Microsoft bugün Android işletim sistemi için yeni bir iklim uygulaması yayınladı.

Kendi geliştirdiği işletim sistemine destek vermediğinden dolayı oldukça fazla eleştiri alan Microsoft bu yeni geliştirdiği Android uygulamasıyla beraber Windows Phone kullanıcılarını birazda olsa kızdırdı.

Windows Phone içinde yayınlandı.

Hem Android hem Windows Phone için yayınlanan uygulama şuan beta halinde ve geliştirileceği açıklandı, sürekli olarak güncelleneceği belirtilen iklim uygulaması Climatology sürekli olarak güncellenecek.

Uygulamanın amacı bir hava durumu uygulası değil, global olarak iklim bilgisini  takip etmek için Microsoft Research tarafından geliştirilen uygulama en çok dağcıların ve iklim ile ilgilenen ve bunun üzerine yazılar yazan kullanıcılar için kolaylık sağlayacak.

Uygulama indirmek için yapmanız gereken mağazaya girip Climatology yazmak ve ücretsiz olarak indirmek, uygulama ücretsiz.

 

-- Reklam --

Apple, iPhone Ultra’yı 2024’te Piyasaya Sürmeyi Düşünüyor!

Apple, önümüzdeki dönemde bir iPhone Ultra modelini ciddi şekilde düşünüyor. Bu model, Pro ve Pro Max modellerinin üzerinde yer...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz